Міський голова Шепетівки передав медикам концентратор кисню

Сьогодні, 22 квітня, міський голова Михайло Полодюк разом із своєю заступницею Наталією Стасюк передали Шепетівській центральній районній лікарні концентратор кисню. Його придбали за кошти міського бюджету.

«Рішенням 71 позачергової сесії Шепетівської міської ради 7 скликання депутати перерозподілили кошти бюджету міста та прийняли рішення про спрямування Шепетівській центральній районній лікарні коштів на придбання апарату штучної вентиляції легень та концентратора кисню», — повідомили у Шепетівській міській раді.

Слід нагадати, що раніше міським головою був підписаний договір щодо придбання апарату штучної вентиляції легень «ЮВЕНТ-Т», який буде доставлений найближчим часом.

«Окрім концентратора кисню, сьогодні вручено чергову партію засобів індивідуального захисту Шепетівській станції екстреної медичної допомоги та Шепетівській ЦРЛ. Їх також придбали за кошти міського бюджету», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у місті Новограді-Волинському фабрика «Леся» пошила для шепетівських медиків одноразовий захисний одяг. У місто вже надійшло кілька партій з цього замовлення. Принагідно, представники міської влади вже передали його для закладів охорони здоров’я Шепетівки, правоохоронців та інших служб, що залучені до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Міський голова Шепетівки передав медикам концентратор кисню»

  1. Віктор Д коментує:

    Це мабудь саме за ті кошти, що з вчителів збирали (їх заставляли писати заяви на перерахування особистого одноодневного заробітку) ? Видатний менеджер наш мер!

  2. В коментує:

    Віктор Д, ніхто нікого не заставляв давати. Хто бажав – той і давав.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці