На Великодні свята продуктові магазини у Шепетівці не працюватимуть

Роботу магазинів у місті Шепетівці буде призупинено з 00:00 19 квітня 2020 року до 24:00 20 квітня 2020 року. У закладах торгівлі саме 20 квітня проводитимуть у приміщеннях санітарно-протиепідемічні заходи із застосуванням дезінфікуючих засобів.

Як зазначає на своєму сайті Шепетівська міська рада, міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації прийняв таке рішення на вимогу рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол № 10 від 14.04.2020) з метою вжиття необхідних додаткових заходів для відведення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби COVID-19 з урахуванням статей 29, 30, 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19».

У зазначений період дозволено приймання відвідувачів лише закладам, що торгують пальним, лікарськими засобами та медичним приладдям.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «На Великодні свята продуктові магазини у Шепетівці не працюватимуть»

  1. Людмила Латиш коментує:

    Так би завжди!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці