Шепетівську ЦРЛ включили до переліку закладів 1-ої хвилі, які мають приймати пацієнтів з COVID-19

10 квітня в онлайн-режимі відбулося засідання Хмельницької обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів його голова облдержадміністрації Дмитро Габінет. Про це повідомила прес-служба ОДА.

Йшлося на засіданні також про Шепетівську ЦРЛ, у якій у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії із 30 березня перебуває хворий на COVID-19 шепетівчанин.

— Випадки COVID-19, зареєстровані у Шепетівському та Хмельницькому районах, вимагають внесення коректив до Плану реагування на медико-біологічні надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків на території Хмельницької області, — зазначив голова ОДА. — Зокрема, Шепетівська ЦРЛ не включена до переліку закладів, які мають надавати допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, але ситуація склалася так, що наразі там лікується пацієнт із цим захворюванням. У зв’язку з цим, пропоную включити її до переліку закладів першої хвилі, які мають приймати пацієнтів з COVID-19, зауваживши, що це рішення має на меті врегулювати питання, що стосуються медичних працівників, які задіяні у наданні допомоги хворому з коронавірусом, але це не означає, що до лікарні і надалі будуть транспортувати таких хворих.

Таким чином комісія вирішила включити інфекційне відділення Шепетівської центральної районної лікарні до І етапу поетапної організації закладів охорони здоров’я для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, визначених Планом реагування на медико-біологічні надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків на території Хмельницької області.

Нагадаємо, на Хмельниччині визначили 3 заклади для обсервації.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікаво



Читайте у цій рубриці