У Шепетівці 2 квартири придбали для дітей-сиріт

Двоє дітей стали власниками двокімнатної та трикімнатної квартир. Зокрема, остання квартира була придбана цьогоріч 12 березня. Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Це житло вдалося придбати, виконуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа» (в редакції постанови КМУ від 26.06.2019 № 616). Отож, рішеннями виконавчого комітету Шепетівської міської ради у 2019–2020 роках за рахунок субвенції з державного бюджету у Шепетівці двом особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, надано грошову компенсацію на придбання житла.

Управлінням праці та соціального захисту населення Шепетівської міської ради за вказаний період перераховано грошову компенсацію на спеціальні рахунки одержувачів для придбання житла.

Нагадаємо, в міс­ті Не­ті­ши­ні прид­ба­но дві квар­ти­ри осо­бам, із чис­ла ді­тей, поз­бавле­них бать­ківсь­ко­го пік­лу­ван­ня, за ра­ху­нок суб­венції з дер­жавно­го бюд­же­ту.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «У Шепетівці 2 квартири придбали для дітей-сиріт»

  1. Інна Горбатюк коментує:

    Не зрозуміло,придбали квартири чи виплатили компенсації, давайте точнішу інформацію.Бо компенсація може бути в такому розмірі,що купиш не житло,а кімнату в розваленому бараці.Нікого не хочу образити,але обіцяти одне а виконати по совісті- це інше

    • Це державна програма і гроші перераховують за призначенням. Суми відповідні вартості 2 та 3-кімнатних КВАРТИР.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці