Вторік на Шепетівщині працевлаштовано понад 500 молодих осіб

За сприяння Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості у січні-грудні 2019 року знайшли роботу 523 молодих особи.

Відповідно до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», до молоді відносяться громадяни України віком від 14 до 35 років.

У січні-грудні 2019 року статус безробітного у Шепетівській міськрайонній філії мали 939 особи у віці до 35 років.

Станом на 01.01.2020 на обліку в службі зайнятості перебувало 247 осіб даної категорії безробітних.

З метою повернення безробітної молоді до продуктивної діяльності службою зайнятості здійснюються заходи активної політики сприяння зайнятості населення: надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг, створення банку вакансій та пошук підходящої роботи, сприяння в працевлаштуванні, у тому числі шляхом організації підприємницької діяльності, здійснення професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

За сприяння служби зайнятості у січні-грудні 2019 року знайшли роботу 523 молодих особи, в тому числі 332 безробітних. Із них, започаткували власну справу 11 осіб. Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та задоволення кадрових потреб роботодавців проходили професійне навчання 150 осіб. Здійснено одноразову виплату допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю 11 безробітним з числа молоді віком до 35 років.

Протягом зазначеного періоду 115 молодих особи працювали на громадських та інших роботах тимчасового характеру.

З метою професійного самовизначення, підвищення якості та конкурентоспроможності національних кадрів, збалансування ринку праці та ринку освітніх послуг, профілактики безробіття, державна служба зайнятості надає профінформаційні та профконсультаційні послуги. Ними у звітному періоді було охоплено 119 осіб у віці до 35 років, у т.ч. 916 безробітних. Крім того, профорієнтаційні послуги отримали 2850 осіб, які навчаються в навчальних закладах різних типів.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці