У Шепетівці створено спеціалізовану службу, яка консультуватиме жертв насилля

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради 20 грудня провів чергове засідання, на якому розглянуто 25 питань. Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Члени виконкому затвердили розмір вартості навчання в Шепетівській дитячій художній та в Шепетівській дитячій музичній школі для дітей з Судилківської та Ленковецької ОТГ.

Про затвердження рішення комісії з питань формування пропозицій щодо потреби у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, а також визначення дітей та осіб з їх числа, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію доповів начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Білас.

Далі присутні розглянули проект рішення «Про оплату праці працівників дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради».

«Про план роботи виконавчого комітету Шепетівської міської ради на І квартал 2020 р.» та «Про перелік та характер розпоряджень міського голови, прийнятих між засіданнями виконавчого комітету з 25.11.2019 по 19.12.2019» доповів керуючий справами Василь Рачук.

Наприкінці рішенням виконкому при Шепетівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було створено спеціалізовану службу первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «У Шепетівці створено спеціалізовану службу, яка консультуватиме жертв насилля»

  1. Svetlana Simagina коментує:

    Сковородка с ручкой и не надо никаких конскльтаций. Как зашепчет!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці