У Шепетівці обговорювали, як ефективніше використовувати енергоресурси

В приміщенні Шепетівської районної ради відбулися громадські слухання щодо вдосконалення Програми енергоефективності району. Проведення заходу ініціювала громадська організація «Європейська соціальна академія».

У планах ініціаторів довести до ширикого загалу, що енергоефективність — підвищення добробуту людей та турбота про довкілля, а не лише скорочення споживання дорогих імпортних енергоносіїв.

— На питання: звідки добувати тепло? Є проста відповідь — природні носії, — зазначив Роман Михальчук, представник компанії «Спеціалізовані енергетичні технології». — В Україні недостатньо споживають енергію сонця та вітру. Зокрема, підтримувати опалення приміщень та гріти води вигідно завдяки сонцю. У себе вдома вже 10 років таким чином гріємо воду. Спочатку сусіди дивувалася, але поступово стали переходити на альтернативні джерела енергозабезпечення.

В громадських слуханнях взяли участь голова Шепетівської РДА Роман Підопригора, голова Шепетівської райради Петро Дзяворук, представники громадськості, культурних та освітніх закладів, приватні підприємці.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці