На Хмельниччині скоротять штати райдержадміністрацій

Відповідно до розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка від 20 листопада 2019 року, чисельність штату райдержадміністрацій в області має суттєво скоротитися — 159 працівників.

Згідно додатку до розпорядження чекає зменшення штату і Шепетівську районну державну адміністрацію. Чисельність структурних підрозділів з питань соціального захисту населення нашій РДА скоротиться на 7 одиниць. Визначена гранична чисельність працівників Шепетівської РДА — 60,5 штатних одиниць, в тому числі 14 одиниць в апараті районної державної адміністрації.

Також у зазначеному додатку йдеться, що під час визначення граничної чисельності працівників районних державних адміністрацій чисельність працівників служб у справах дітей скорочується в частині вакантних посад.

Нагадаємо, що 22 листопада, в області відбулося офіційне представлення голови Хмельницької ОДА Дмитра Габінета. Днями він заявив, що шукатиме голів райдержадміністрацій через інтернет.

Поділитися посиланням2 коментарі до статті «На Хмельниччині скоротять штати райдержадміністрацій»

  1. Давно пора

  2. Олена коментує:

    Пишіть, будь ласка, зрозумілою і простішою мовою. Бо схоже на зведення з відділу статистики, а не на статтю журналіста.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці