На Хмельниччині скоротять штати райдержадміністрацій

Відповідно до розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка від 20 листопада 2019 року, чисельність штату райдержадміністрацій в області має суттєво скоротитися — 159 працівників.

Згідно додатку до розпорядження чекає зменшення штату і Шепетівську районну державну адміністрацію. Чисельність структурних підрозділів з питань соціального захисту населення нашій РДА скоротиться на 7 одиниць. Визначена гранична чисельність працівників Шепетівської РДА — 60,5 штатних одиниць, в тому числі 14 одиниць в апараті районної державної адміністрації.

Також у зазначеному додатку йдеться, що під час визначення граничної чисельності працівників районних державних адміністрацій чисельність працівників служб у справах дітей скорочується в частині вакантних посад.

Нагадаємо, що 22 листопада, в області відбулося офіційне представлення голови Хмельницької ОДА Дмитра Габінета. Днями він заявив, що шукатиме голів райдержадміністрацій через інтернет.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «На Хмельниччині скоротять штати райдержадміністрацій»

  1. Давно пора

  2. Олена коментує:

    Пишіть, будь ласка, зрозумілою і простішою мовою. Бо схоже на зведення з відділу статистики, а не на статтю журналіста.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці