Для шепетівчан ванна з пінкою у липні стане розкішшю

Виявляється у Шепетівці вода не найдорожча. У рейтингу цін на централізоване водопостачання наше місто посідає 4 місце в області — після Хмельницького, Кам’янця-Подільського та Славути.

Вчора, 22 червня, виконком розглянув розрахунки тарифів на комунальні послуги з централізованого водопостачання та водовідведення Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства. На підставі Постанови Кабінету Міністрів України  №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011, п.2 ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», та керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» було вирішено встановити Шепетівському комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства наступні тарифи (вартість вказана з ПДВ):

  • на централізоване водопостачання — 13,36 грн за 1 м³
    (8,77 грн за 1 м³ — тариф до подорожчання);
  • на централізоване водовідведення — 12,31 грн. за 1 м³
    (8,71 грн за 1 м³ — тариф до подорожчання);
  • на централізоване водовідведення для споживачів, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водовідведення — 11,99 грн. за 1 м³.

Підвищення вартості послуг водопостачання викликало жваве обговорення серед членів виконкому та присутніх на його засіданні. Зокрема цікавили ціни на воду в інших райцентрах Хмельниччини.

Директор комунального підприємства Шепетівського водопровідно-каналізаційного господарства Віталій Биков надав запитувану інформацію. Отож, найдорожча вода у смт Білогір’я, тамтешні жителі сплачують 56,54 грн за 1 м³. У сусідньому Ізяславі вартість становить — 36,81 грн за 1 м³, у смт Летичів — 34,28 грн за 1 м³, смт Нова Ушиця — 33,2 грн за 1 м³, смт Стара Синява — 29,97 грн за 1 м³, смт Чемерівці — 27 грн за 1 м³, Старокостянтинів — 26,22 грн за 1 м³, Славута — 23,41 грн за 1 м³. Найнижчі тарифи на водопостачання у Кам’янці-Подільському — 18 грн за 1 м³, та Хмельницькому — 13,91 грн за 1 м³.

Тож із 15 липня для шепетівчан діятимуть нові тарифи на воду. А відповідно до іншого рішення, вода з 1 вересня буде подаватися у домівки містян цілодобово.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці