Лікарі та посадовці зібрали консиліум, щоб провести профілактичну бесіду з породіллею

У Шепетівському акушерсько-гінекологічному відділені за участю заступника головного лікаря з медичної частини Л. Юрчишиної, лікаря-педіатра, заступника головного лікаря з охорони дитинства та материнства Л. Гнатюк, лікаря-педіатра педіатричного відділення Л. Бурячківської, лікаря-неонатолога В. Козак, начальника служби у справах дітей адміністрації Ю. Богуш, методиста з виховної роботи Судилківської ОТГ Л. Кіпран пройшов консиліум. Про це повідомила прес-служба РДА.

Засідання зібрали через виписку породіллі з новонародженою дитиною з пологового стаціонару. Адже жінка вже має двох малолітніх дітей, але неналежним чином виконує свої батьківські обов’язки.

В ході засідання з мамою проведено профілактичну бесіду щодо належного виконання своїх батьківських обов’язків, створення для малолітніх відповідних житлово-побутових умов проживання для нормального виховання, навчання та розвитку дітей.

Окрім вище зазначеного, матір додатково поінформовано про догляд за новонародженою дитиною, про загрозливі стани дитини, при яких негайно треба звертатися за медичною допомогою.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


6 коментарів до статті «Лікарі та посадовці зібрали консиліум, щоб провести профілактичну бесіду з породіллею»

 1. Данна Шкробот коментує:

  👍👏

 2. Татьяна Татьяна коментує:

  Умеют, наставления давать, житловые умовы ха, давайте улучшенные условия, помогите заделать ремонт, конкретно помогите, столько чинуш собралось, смешно

 3. Irina Hitchenko-Fomyuk коментує:

  Діток шкода( понароджують, а про те що за ними доглядати потрібно не знають??? Я знаю безліч сімей, які живуть в матеріальній скруті, але діти нагодовані, чисті та одягнені. І так само знаю тих “мамочок” які народжують, а потім їм всі “должні” (умови покращуй, гроші давай…) бо вони понароджували. Шановні “мамочки”, ви не комусь народжуєте, а собі. І вам ніхто нічого не “должен”, а от ви своїм діткам ще як!!!

 4. Наташа Король коментує:

  Я не розумію одного. Навіщо народжувати дітей, якщо немає бажання їх виховувати та за ними доглядати? Існують різні засоби контрацепції.

 5. Алла Самкова коментує:

  Скоро таких ” мамочок” стане ще більше. Якщо дійсно зроблять доплати за народження дітей до 400 000 тисяч,то тоді дійсно стане ВЕСЕЛО!!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці