На Шепетівщині дві лікарні «переїхали» в одне село

Сьогодні, 31 жовтня, відбулось пленарне засідання сорок п’ятої (позачергової) сесії Шепетівської районної ради, яке провів голова ради Петро Дзяворук.

На засіданні були присутні голова Шепетівської райдержадміністрації Віталій Бузиль, окремі начальники управлінь, відділів райдержадміністрації і виконавчого апарату районної ради. окремі сільські голови, головні лікарі комунальних некомерційних підприємств «Шепетівська центральна районна лікарня» та «Вузлова лікарня станції Шепетівка», представники засобів масової інформації.

На пленарному засіданні позачергової сесії депутатами розглянуто 2 питання, по яких інформував голова районної державної адміністрації Віталій Бузиль, зокрема, про зміну місцезнаходження (розташування офісу) юридичної особи-комунального некомерційного підприємства «Шепетівська центральна районна лікарня» Шепетівської районної ради Хмельницької області та затвердження її Статуту у новій редакції та про зміну місцезнаходження (розташування офісу) юридичної особи — комунального некомерційного підприємства «Вузлова лікарня станції Шепетівка» Шепетівської районної ради Хмельницької області та затвердження її Статуту у новій редакції.

Відповідно до проекту рішення, Вузлова лікарня станції Шепетівка змінила юридичну адресу, нині вона зареєстрована у селі Михайлючці, на вулиці Залізничній. Раніше, відповідним рішенням районної ради, її місцезнаходження — розташування офісу юридичної особи — було у Пліщині, на вулиці Чкалова. Натомість Шепетівська центральна районна лікарня, відповідно проекту рішення 45-ї позачергової сесії районної ради, зареєструвала офіс юридичної особи також у селі Михайлючці, і навіть, на тій самій вулиці Залізничній, що й Вузлова лікарня. Попереднє місце офісу юридичної особи Шепетівської центральної районної ради було в селі Плесні. Нагадаємо, що фактично приміщення обох лікарень розташовані у місті Шепетівці на вулицях Героїв Небесної сотні та Валі Котика.

По вищезазначених питаннях депутатами були прийняті рішення поіменним голосуванням.

Нагадаємо, що наприкінці грудня в селах Пліщині, Плесні та Жилинцях анонсовано місцеві вибори в утворенній об’єднаній територіальній громаді.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «На Шепетівщині дві лікарні «переїхали» в одне село»

  1. Svetlana Simagina коментує:

    Це все добре,але коли тепло включять? В квартирі 13градусів!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці