Прокуратура виявила порушення у закупівлі палива шепетівським комунальним підприємством

Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог законодавства при проведенні публічних закупівель паливно-мастильних матеріалів на суму понад 1 млн грн. Прокуратура вимагає визнати недійсними угоди, якими неправомірно зменшено обсяги закупленого палива. Про це йдеться на сайті прокуратури Хмельницької області

Встановлено, що у січні цього року тендерним комітетом комунального підприємства Шепетівської міської ради розглянуто пропозиції постачальників та визначено переможця відкритих торгів, з яким укладено договір про закупівлю за бюджетні кошти 45 тис. літрів дизельного палива.

Після проведення відкритих торгів, всупереч норм Закону України «Про публічні закупівлі» та положень укладеного договору, без будь-яких належних на те підстав, в порушення правил добросовісної конкуренції серед учасників, між замовником та постачальником укладено додаткові угоди, якими поступово загальні обсяги пального, що планується закупити, зменшено більше ніж на 7 тис. літрів.

При цьому ціна договору лишилась сталою.

Водночас, ринкові ціни на паливо з часу проведення закупівлі та до моменту внесення змін до договору тільки зменшувались.

— З метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання зазначених додаткових угод до договору про закупівлю товарів недійсними, — повідомив Іван Комар, керівник місцевої прокуратури.

Позов прокурора перебуває на розгляді в господарському суді Хмельницької області.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці