У Шепетівці реалізували другий громадський проект 2017-го року

В рамках бюджету участі в Шепетівці встановили дитячий майданчик у мікрорайоні цукрокомбінату. Його авторка Марина Ложкіна чекала на реалізацію ідеї більш як півтора року. Нарешті цьогоріч у жовтні майданчик встановили. За умовами проекту навіть благоустрій території здійснили.

— Такого майданчика у нашому мікрорайоні не було ніколи. Ну, принаймні, на моїй пам’яті, так точно, — каже Марина.

На майданчику є все необхідне для активного дозвілля малечі: гойдалки, гоцалки на пружинах, гірка, гойдалка-балансир, карусель, лавочки, бруси та драбини для занять фізкультурою.

Також для чистоти встановили смітники і висадили довкола кущики самшиту.

— Дякую усім-усім городянам, які були дотичні до впровадження нашої ідеї. Бо все це стало реальністю завдяки докладеним зусиллям кожного. І щиро сподіваюся, що дію програми Громадського бюджету Шепетівки продовжать надалі. Бо відверто, якби не ця можливість, не бачили б ми такого майданчика у мікрорайоні Цукрового ще багато років, — додала Марина Ложкіна.

Нагадаємо, що у місті Шепетівці в 2016 році було впроваджено бюджет участі, який дозволяє членам громади на власний розсуд розпорядитися невеличкою часточкою коштів. Для цього варто подати власний проект, який може бути корисним для всієї громади. У період 2017–2018 років перемогу за результатами голосування отримали ідеї щодо встановлення дитячих та спортивних майданчиків, облаштування скверу на честь захисників України. Прикметно, що цьогоріч автоматично перемогу отримало відразу три проекти без голосування.

Поділитися посиланням4 коментарі до статті «У Шепетівці реалізували другий громадський проект 2017-го року»

  1. Тамара Петрук коментує:

    і деж це воно встановлено. вулиця і номер. є тільки Стар ком 32 але вже давно.

  2. Олег Микитюк коментує:

    Бачу там дериво росте старе ,зріжте по техн.безбеки там будуть діти,(СТАРІ ГІЛКИ)…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці