Шепетівські районні посадовці розчистили межовий знак

В’їзні знаки це — перше, що бачить людина, приїжджаючи до будь-якого району чи міста і, відповідно, таким чином формується перше враження. Відтак, районні посадовці взялися за їх прибирання. Про це повідомляє Шепетівська РДА.

У рамках проведення осіннього місячника з благоустрою за ініціативи керівництва Шепетівської районної державної адміністрації 17 жовтня працівники адміністрації прибрали територію на упорядкували межовий знак, що знаходиться на трасі Хмельницький—Рівне, на межі Старокостянтинівського та Шепетівського районів.

Під час толоки прилеглу територію було очищено від побутового сміття, ліквідовано несанкціоновані сміттєзвалища, впорядковано та пофарбовано межовий знак «Початок Шепетівського району».

Поділитися посиланням3 коментарі до статті «Шепетівські районні посадовці розчистили межовий знак»

  1. Виктор Морозов коментує:

    Раніше були суботники. Це мобілізація громадян на дармову працю. Тепер їх назвали толокою. Це коли не можуть організувати виконання робіт певними людьми у відповідності до їх посадових інструкцій і обов”язків, організовують “толоки”. Все це – пережиток радянщини, корчагінщини…..

  2. Молодці !!!

  3. Oleg Zholnovskiy коментує:

    Нехай краще самий районнмй центр доведуть до толку і дорогу по всьому місту зроблять, а то при будь-якій владі сраку їм лижуть і відкати кладуть в кишені, а вся Шепетівка, суцільна руїна… Чи не так може щось написав, які ж молодці, ті районні посадовці, скоро сральніка в підворотні на Лісовій мдля ромів посталять і будуть відкривати перерізаючи червону стрічку, схаменіться вбивці людського мозку, журналюги, перш ніш пишете таку дешеву заказуху…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці