У громадської організації «Ветеран Шепетівщини» новий очільник

10 жовтня відбулася конференція громадської організації «Ветеран Шепетівщини» у якій прийняли участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх та керівник апарату районної державної адміністрації Наталія Лінник. Про це повідомила Шепетівська РДА на своїй сторінці й фейсбуці.

На початку конференції вирішено ряд організаційних питань, зокрема, головою громадської організації «Ветеран Шепетівщини» обрано Катерину Колбасовську, обрано президію та ревізійну комісію громадської організації, а також делегатів на звітно-виборну конференцію ветеранів Хмельницької області.

У подальшому перед учасниками конференції виступили представники Пенсійного фонду, управління соціального захисту, медичних закладів, центру з надання безоплатної правової допомоги.

У своїх виступах Наталія Лінник та Микола Капелюх подякували ветеранам за активну роботу по соціальному захисту населення, патріотичному вихованню молодого покоління. Також, Микола Петрович окреслив ті проблеми, які спільно потрібно вирішувати районній владі та ветеранським організаціям.

Учасники конференції запропонували прийняти звернення до Шепетівської міської ради, керівників та депутатів ОТГ щодо надання фінансової підтримки Шепетівській центральній районній лікарні.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці