Очільник Хмельницької ОДА вимагає пришвид­шити темпи будівництва Корчицької школи

В рамках робочих поїздок у населені пункти Хмельницької області 4 вересня Шепетівщину відвідав т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко. Про це повідомила прес-служба Шепетівської РДА.

Разом із головою райдержадміністрації Віталієм Бузилем, головою районної ради Петром Дзяворуком та депутатом Хмельницької обласної ради Врамом Мовсісяном очільник області побував на будівельних майданчиках нового приміщення школи та амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Корчик, ознайомився з об’ємом проведених робіт на будівництві амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Судилків та оглянув Судилківський ліцей, в якому проведено капітальний ремонт та 2 вересня відкрито футбольне поле зі штучним покриттям.

Під час огляду об’єктів Володимир Ілліч особливо наголошував на пришвидшені виконання будівельних робіт, оскільки нове приміщення Корчицької школи, Корчицька та Судилківська амбулаторії мають бути введені в експлуатацію у поточному році.

— Наше завдання якнайшвидше завершити будівельні роботи та ввести дані об’єкти в експлуатацію. І цим створити гідні умови для навчання дітей Корчицької громади, адже перебування дітей у старих, непристосованих, а тим більш аварійних приміщеннях, сьогодні неприпустимо. В нововідкритих амбулаторіях маємо забезпечити надання якісних медичних послуг, комфортне перебування як пацієнтів так і лікарів, — сказав Володимир Ілліч.

Оглянувши Судилківський ліцей, керівник області подякував керівникам району, органів місцевого самоврядування, колективу школи та підрядним організація за виконані роботи з утеплення фасаду, перекриття даху, ремонту класів та зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

Адже все це забезпечило належні умови для навчання дітей.

Поділитися посиланням2 коментарі до статті «Очільник Хмельницької ОДА вимагає пришвид­шити темпи будівництва Корчицької школи»

  1. морда не довольная

  2. Замість вимог,бабла підкинув би,для швидкості…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці