Аграрії Шепетівщини вже цьогоріч зможуть отримати державну фінансову підтримку

Відбулася нарада з питань державної фінансової підтримки сільгосптоваровиробників у поточному році відбулася 3 вересня в малому залі засідань Шепетівської райдержадміністрації. Про це повідомила прес-служба Шепетівської РДА.

В даній нараді взяли участь: начальник відділу економічного аналізу, прогнозування, розвитку агропромислового комплексу та сільських територій департаменту агропромислового розвитку Хмельницької облдержадміністрації Галина Стаднійчук, представник проекту створення сімейних ферм ТОВ «Укрмілкінвест» Сергій Дячук, керівниками та представники фермерських господарств, фізичні особами, які планують створити сімейні фермерські господарства.

У своєму виступі Галина Павлівна поінформувала присутніх щодо надання фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки:

  • для новостворених фермерських господарства — 3 тис. грн на 1 га оброблюваних земель;
  • крім новостворених господарств 12 тис. грн на члена фермерського господарства, але не більше 40 тис. грн на господарство;
  • про часткову компенсацію коштів, спрямованих на забезпечення сільгосптоваровиробників вітчизняною технікою та обладнанням для АПК та інших питаннях.

Представник компанії «Укрмілкінвест», яка спеціалізується в галузі молочного тваринництва з використанням сучасних технологій тваринництва, Сергій Дячук розповів присутнім про проект створення сімейних молочних ферм шляхом фінансового сприяння на будівництво ферми, придбання обладнання, придбання великої рогатої худоби кількістю від 10 голів, забезпечення консультативного супроводу.

Учасники отримали ґрунтовні відповіді на поставлені запитання та впевнилися у тому, що підприємництво є справою непростою, а відповідальною і водночас — перспективною.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці