У Плесні відремонтують шкільний автобус

Сьогодні, 14 серпня, відбулася 43-тя чергова сесія Шепетівської районної ради. В ній взяли участь 20 депутатів із 34-х. Відтак, сесію визнали правомірною.

Розпочалося засідання з вітань іменинників-ювілярів.

Також на початку очільники району представили депутатам та присутнім нового керівника поліції — тимчасово виконуючого обов’язки начальника Шепетівського відділу поліції, яким став полковник Юрій Краковецький.

Натомість, головний полісмен Шепетівщини поділився своїми контактними даними, та зазначив, що готовий до співпраці.

Загалом, на порядку денному депутати розглянули 13 питань. Серед них і про угоду між Шепетівською районною та Плесенською сільською радами щодо передачі-прийняття із загального фонду сільського бюджету районному бюджету іншої субвенції, виділивши її відділу освіти, культури, молоді та спорту.

«Плесенська сільська рада передає, а Шепетівська районна рада приймає із загального фонду сільського бюджету районному бюджету іншу субвенцію в сумі 20 000 гривень на ремонт шкільного автобуса з метою підвезення учнів до Плесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів», — йдеться в угоді.

Відтак, Шепетівська районна рада зобов’язується спрямувати отримані кошти виключно за цільовим призначенням. В інакшому випадку — повернути всю суму назад.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці