На Шепетівщині шукали нелегальних працівників

З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам 8 серпня проведено обстеження об’єктів господарювання, які знаходяться на території Михайлюцької сільської ради. Про це повідомила Шепетівська РДА на своїй сторінці у фейсбуці.

Протягом дня робоча група у складі заступника голови робочої групи — начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ліліани Танасієнко, заступника начальника управління соціального захисту населення Наталії Валькової, представників Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області та Управління Держпраці у Хмельницькій області відвідала об’єкти господарювання приватної власності, які знаходяться на території сіл: Конотоп та Михайлючка. Зокрема члени робочої групи обстежили пилорами, які розташовані у с. Конотоп на предмет офіційного оформлення найманих працівників.

За результатами обстежень управлінням соціального захисту населення спільно з Шепетівським управлінням ДФС у Хмельницькій області буде проведена звірка щодо оформлення всіх найманих працівників, які знаходилися на робочих місцях під час відвідування робочою групою об’єктів господарської діяльності Михайлюцької сільської ради.

Наразі з роботодавцями та найманими працівниками проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин. Розповсюджено відповідні пам’ятки найманим працівникам по детінізації населення. Також роботодавцям наголошено про оперативне вирішення вказаних недоліків.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці