Агрофірма «Подільський Аграрій» жнивує та планує відразу розрахуватися з пайовиками

Липень — спекотний не лише завдяки погоді, а й «гарячій» порі для аграріїв. Саме таким він видався для ТОВ «Агрофірма «Подільський Аграрій». Наразі зернозбиральна кампанія набирає обертів.

На полях кипить робота

Жнива є своєрідним іспитом для аграріїв, завжди напружена пора для кожного дбайливого господаря, вінець хліборобської справи. Адже це — перші підсумки сільськогосподарського сезону, перший урожай, перша радість від золотого потоку добірного зерна, що стрімко біжить із бункера комбайна у кузов вантажівки… Значить — духмяному короваю бути…

Отож, у самому розпалі роботи і на полях ТОВ «Агрофірми «Подільський Аграрій». Контролюють процес збору врожаю та беруть безпосередню участь два засновники агрофірми — два аграрії з Шепетівщини — Микола Дячук та Олексій Сидорчук. Працює агрофірма на теренах Шепетівського та Красилівського районів. Товариство — ще молоде, але сучасне. Широко впроваджує новітні технології ефективного обробітку ґрунту та дбає про оновлення матеріально-технічної бази. Колективу ТОВ «Агрофірма «Подільський Аграрій» властиві високий професійний рівень у землеробстві та чітка організація праці.

Директор Микола Дячук жнивну пору не просто любить, він її обожнює: шанобливо ставиться до кожного колоска, бо знає ціну вирощеному хлібові й людській праці.

І справді, на поля, які оброб­ляє агрофірма, любо глянути: чиста, рівна пшениця з налитим колосом.

Засновники агрофірми — Микола Дячук і Олексій Сидорчук під час освячення техніки, насіння та полів перед посівною настоятелем Свято-Михайлівського кафедрального собору протоієреєм Михайлом Мацолою.

Розрахунок із пайовиками у період жнив: з лану до дому

Наразі на орендованих землях сучасна техніка і люди злагоджено працюють. Вантажівки швидкісними рейсами транспортують збіжжя з поля. Потім урожай фасуватимуть у мішки та доставлять до домівок пайовиків. Тому їм не потрібно вистоювати у довжелезних чергах, аби отримати чесно зароблене. Адже пайовиків тут вважають головними й найціннішими партнерами компанії та ставляться з великою повагою до того, що вони довірили обробіток своєї землі. Натомість, в агрофірмі і турбуються за них, як за рідних, оскільки розуміють, як ці кошти чекають у селі.

— Своєчасний та стовідсотковий розрахунок із пайовиками — один із показників відповідальності та надійності орендарів. Колектив ТОВ «Агрофірма «Подільський Аграрій» розуміє, що саме люди є справжніми власниками землі, яку віддають в оренду. Тому й розрахунок повинні отримати першочергово, — розмірковує Микола Дячук.

Отож, тут їм створюють найкомфортніші умови: виплату за оренду землі проводять відразу після збору врожаю. Так би мовити, з лану і до дому.

Наразі «на руки» орендодавці отримають добірне зерно — пшеницю французької селекції, а також цукор за ціною 12 грн 50 коп. за кілограм.

До слова, і минулоріч ТОВ «Агрофірма «Подільський Аграрій» однією із перших у районі почала проводити розрахунок із пайовиками. І це попри те, що в договорі оренди землі зазначений термін розрахунку — до 1-го листопада. Це і на сьогоднішній день є рекордом у виплатах. Адже протягом останнього десятиріччя більшість орендарів проводять розрахунок взимку, а кінцевим терміном взагалі вказують 1-ше лютого наступного року.

— Гарний урожай маємо завдяки сучасним технологіям, якісному насінню, вчасному внесенню добрив і засобів захисту рослин, хорошій праці робітників. Я проти того, щоб зерно лежало у складах до зими. Його потрібно видавати пайовикам відразу, — каже директор агрофірми Микола Дячук.

«Прогнози» конкурентів не збулися

Минулоріч, та й цього року, конкуренти-аграрії, — агрокомпанії та агрохолдинги, всіляко намагалися переконати пайовиків та потенційних орендодавців «Подільського Аграрія» про те, що з виплатами не складеться. Відтак, із їхнього боку було «вилито» масу негативу та розгорнуто мало не спецоперацію з «поливання брудом». Однак, байкам про те, що пайовики агрофірми не отримають своє чесно зароблене, або ж їм перепаде лише частина, ніхто, звісно, не повірив. Адже на практиці це відбувається інакше: агрофірма проводить вчасний розрахунок (коли інші ще й не думають розраховуватися з пайовиками) та в повному обсязі. До того ж, за адекватними цінами, а не так, як деякі орендарі, за значно вищими від ринкових.

— Любов до землі, працьовитість та чесний розрахунок із людьми — запорука успіху, — переконаний Микола Миколайович. — Тому працювати варто лише на совість. Адже земля споконвіку була годувальницею.

ТОВ «Агрофірма «Подільський Аграрій» створює найсприятливіші умови для того, аби кожен із пайовиків відчув переваги співпраці з товариством.

Поділитися посиланням8 коментарів до статті «Агрофірма «Подільський Аграрій» жнивує та планує відразу розрахуватися з пайовиками»

 1. Вітя Дубина коментує:

  Високих урожаїв

 2. Віктор коментує:

  А чому немає позначки про рекламну статтю? І про те, який із нього господар запитайте у Сварогівців чи у цукроварів, думаю що вони відверто повідомлять що найбільше любить Микола Миколайович та як він ставиться до людей. На мере воно теж наступного року мітить?

  • День за днем коментує:

   Ви неуважний, така позначка є.

  • Микола Дячук коментує:

   Добрий день!
   Вікторе, кожна людина у житті має відповідати за свої слова. Мені особисто цікавий ваш коментар.
   Ви готові особисто мені розповісти який я господарник??
   Як управлінець, я принциповий та жорсткий в будь-які роботі 👊🏻💪🏻👊🏻, я це і сам можу сказати і працівники підтвердять.
   Завжди любив поряд та дисципліну!
   Керівник не повинен бути ”ганчіркою”.
   В “Сварозі” у підпорядкуванні було декілька тисяч працівників та десятки структур, які були ефективні та прибуткові!
   Як зараз відбувається та що відбувається в “Сварозі” — можете поцікавитися.
   Рівень виконання бізнес-плану в мене перевищував планку, яку мені ставили акціонери.
   Для прикладу, 2016 рік (кліматична посуха) — прибуток 752 млл грн — Проект “Рослинництво”.
   Це вище, ніж у 2018 році, який закрили з мінімальним прибутком, ледь вийшли на витрати, окрім того я вже бачу , що і 2019 рік далеко не зайде).
   Від чітко поставленого завданя та контролю, від поставлених цілей у житті залежить результат.
   Щодо мерії.
   Всі знають, окрім мене, за крісло мера.
   Але дивлячись на успіхи під керуванням команди в якої патріотизм лише мова та вишиванка.
   Розуміє, що є два варіанти .
   Або спостерігати за тим як на коліна поставили місто. Або прикласти зусиль до перезавантаженням місцевих чиновників і ко.
   Яка у вас ціль Вікторе ?
   Готові мені розповісти в очі про те, що пишете???

   • Блогер з Шепетівки. коментує:

    Пане Микола,я тоді ваш конкурент на місцевих виборах!
    Я тут вирішив провести експеримент,а чи можливо безпартійному не пов’язаному з містечковими олігархами хлопцю,стати мером!
    Але як казав пан В,може бути бар’єр у 8 тисяч доларів і прохідні 5% )))

    • Микола Дячук коментує:

     Чому саме мій конкурент?)
     Ви знаєте про мої плани ?)
     Щодо нових облич.
     Я позитивно ставлюся до перезавантаження та ”влиття нової молодої крові” , цей крок завжди приносив та принесе позитивний результат.
     Саме головне розуміти, які цілі особисто ставите перед собою та бажаня.
     Щодо коментарів пані В. за $.
     В кожного свій досвід роботи та свої методи роботи.
     Я пораджу рухатися вперед без порадників та бар’єрів….

     • Блогер з Шепетівки. коментує:

      Як казав один автор,якщо є мрія оберігай її.
      А за нові обличчя,дякую приємно усвідомлювати,що ви це розумієте.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці