Аби у Шепетівці все відбувалося ProZorro…

У малій залі міської ради навчали працювати у системі електронних державних закупівель ProZorro, 26 травня. Проводив лікбез для представників відповідальних осіб за роботу в системі  держзакупівель в органах місцевого самоврядування та головних розпорядників коштів Олег Черненко — представник Центру компетенції  ДП «ProZorro», йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з 1 серпня 2016 року, здійснення закупівель товарів та послуг за умови, що вартість предмета закупівлі товару(товарів) та послуг дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, здійснюється замовниками з використанням електронної системи публічних закупівель ПРОЗОРО (ProZorro), яка прийшла на зміну паперовим державним тендерам.

Олег Черненко, представник Центру компетенції ДП «ProZorro»

PROZORRO — це система, створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців з метою створити прозору і ефективну систему державних закупівель, яка унеможливлюватиме корупцію завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників.

Під час навчання учасники семінару розглянули основні законодавчі норми та нормативно-правові акти, що регулюють сферу публічних закупівель. Окрему увагу приділено видам торговельних процедур та умовам їх здійснення. Найбільше питань від учасників прозвучало, звісно, з приводу проведення допорогових закупівель та висвітлення інформації у системі.

Як ми раніше повідомляли, у Шепетівці в період із 01.01.2017 по 01.04.2017 року заклади освіти і комунальні підприємства мали провести, як мінімум по дві, тестові допорогові закупівлі. Таким чином вони змогли «потренуватися» працювати в системі «ProZorrо».

Ще у 2016-му рішенням 13-ої сесії Шепетівської міської ради було встановлено нижній поріг для обов’язкового проведення допорогових закупівель виконавчими органами, комунальними закладами, установами та підприємствами Шепетівської міської ради для товарів і послуг в розмірі від 50 000,00 грн. Поріг на виконання робіт — в розмірі від 100 000,00 грн.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці