Підприємців Ленковецької ОТГ закликали офіційно працевлаштовувати селян

У приміщенні Ленковецької сільської ради, що в Шепетівському районі, 11 липня відбулося виїзне спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Про це повідомила прес-служба Шепетівська РДА.

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства на засідання були запрошені суб’єкти господарювання сіл Ленковецької об’єднаної територіальної громади, які здійснюють діяльність у торгівлі, громадському харчуванні.

В роботі робочої групи взяли участь представники управління Держпраці у Хмельницькій області, управління соцзахисту населення райдержадміністрації, Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області та Ленковецької сільської ради.

— Сьогодні виїзна робоча група по легалізації тіньової зайнятості обстежила об’єкти господарювання, які розташовані на території сіл Городище, Пашуки, Ленківці та Чотирбоки, — зазначила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації адміністрації Ліліана Танасієнко.

Присутні суб’єкти господарювання озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі своєї діяльності: питання єдиного податку, акцизного збору, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку.

Ліліана Танасієнко звернула увагу присутніх на те, що акцизний податок повністю надходить до місцевого бюджету, відіграє важливу роль у формуванні його дохідної частини. Бюджети сільських рад формуються із поступлень єдиного податку, акцизного збору, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку.

Представник управління Держпраці у Хмельницькій області провів з роботодавцями інформаційно-розяснювальну роботу щодо легалізації найманої праці та підвів підсумки обстеження.

За результатами засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення дані відповідні доручення, а присутніх підприємців зобов’язано дотримуватись у своїй діяльності вимог трудового законодавства.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці