У Шепетівському районі обговорювали, як підвищувати найманим працівникам зарплату

Нещодавно у Шепетівській РДА відбулося чергове спільне засідання робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, з дотримання вимог законодавства у частині мінімальної заробітної плати та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Про це повідомила прес-служба Шепетівської РДА.

В роботі комісії взяли участь: представники Шепетівського управління ГУ ДФС в Хмельницькій області, Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, управління соціального захисту населення, фінансового управління, представники Ленковецької, Грицівської та Судилківської об’єднаних територіальних громад.

На комісії заслуховували представників Грицівської селищної, Судилківської та Ленковецької сільських рад, які проінформували про проведені заходи у напрямку сприяння погашення фізичними особами-підприємцями боргів зі сплати ЄСВ, зменшення кількості платників, що нараховують та сплачують працівникам заробітну плату на рівні менше 4173 гривень. А також роботодавці, у яких під час проведення робочою групою з питань легалізації найманої праці обстежень об’єктів господарювання, що здійснюють підприємницьку діяльність на території Плесенської сільської ради, були виявлені порушення трудового законодавства щодо працевлаштування найманих працівників.

Під час засідання з’ясовано, що основними причинами нарахування заробітної плати найманим працівникам нижче мінімального рівня є встановлення неповного робочого дня, оплата праці за фактично відпрацьований час, праця за сумісництвом.

Учасники зустрічі дійшли згоди щодо підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам не нижче за мінімально встановлений законодавством.

За підсумками засідання представники громад та підприємці мали можливість отримати кваліфіковані відповіді на питання та рекомендації щодо їх вирішення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці