На Шепетівщині визначать, скільки осіб потребують щеплення проти кору

На засідання комісії з питань ТЕБ та НС Шепетівської районної державної адміністрації 18 квітня розглянуто питання стану захворюваності населення району на кір та проведення додаткових заходів з посиленої імунізації проти кору населення району у квітні–червні 2019 року за рекомендаціями МОЗ України. Про це повідомила прес-служба Шепетівської РДА.

Під час засідання головний лікар КП «КНП Шепетівського ЦПМСД» Андрій Нечипорук повідомив, що на Шепетівщині в 2019 році склалась неблагополучна епідемічна ситуація по захворюваності на кір. Станом на 10 квітня вже захворіла 151 особа, з яких дорослі становлять 64 випадки, діти — 87.

Захворюваність реєструється як серед міського так і серед сільського населення, організованих колективах та неорганізованого населення.

— Враховуючи, що найкращий захист населення проти кору — вакцинація, медичними працівниками прийнято рішення посилити імунізацію проти цього небезпечного захворювання. Згідно з наказами МОЗ України в даний неблагополучний період щепленню, в першу чергу, підлягають діти до 18 років, учні і студенти училищ, працівники закладів охорони здоров’я та освіти незалежно від віку. В зв’язку із чим, прошу зобов’язати керівників установ, організацій, в термін до 22 квітня поточного року, визначити та надати узагальненні данні, персоніфіковані списки щодо кількості підлягаючих щепленню осіб, з метою отримання необхідної кількості вакцин в КП «КНП Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги, — наголосив Андрій Григорович.

Профілактичні щеплення проти кору будуть проводитись у квітні — червні 2019 року мобільними бригадами районного центру ПМСД у пунктах щеплень за інформованою згодою батьків дітей або дорослих з дотриманням холодового ланцюга.

За результатом розгляду питання, був затверджений Календарний план проведення додаткових заходів з посиленої імунізації проти кору населення району у квітні — червні 2019 року.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці