Голови районної влади відвідали навчальні заклади Шепетівщини

В рамках робочих поїздок у населені пункти Шепетівського району для налагодження ефективної взаємодії з органами місцевого самоврядування з питань «Перспективного плану розвитку Шепетівського району на 2019–2021 роки», голова адміністрації Віталій Бузиль та голова районної ради Петро Дзяворук відвідали населені пункти Михайлюцької та Городнявської сільських рад. Про це повідомила прес-служба Шепетівської РДА.

Мета поїздки — визначення пріоритетних завдань щодо соціально-економічного та культурного розвитку.

Із сільськими головами були обговорені здобутки в 2018 році та основні завдання, над вирішенням яких працюватимуть місцеві органи влади у 2019 році. Окремо говорили й про перспективу об’єднання територіальних громад.

— Сьогодні кожна громада має визначити свої пріоритети і надати пропозиції щодо подальшого розвитку. На основі них буде сформовано перспективний план розвитку нашого району на 2019–2021 роки та, дотримуючись окреслених напрямків, ми спільно його реалізуємо. Наразі маємо всі разом консолідуватись заради належного розвитку територій кожного населеного пункту зокрема, та району загалом, — наголосив Віталій Володимирович.

Перебуваючи у Михайлюцькій ЗОШ очільники району оглянули приміщення школи, ознайомились з умовами перебування і навчання дітей, поцікавились матеріально-технічною базою, а також обговорили з керівником закладу Дмитром Музикою проблемні питання, які потребують нагального вирішення.

Далі відбулась зустріч із директором Городнявської школи Валентиною Крупник, яка розповіла про основні освітні здобутки та окреслила перелік першочергових завдань розвитку освітнього закладу, зокрема — продовження виконання робіт щодо перекриття даху.

Під час спілкування Віталій Володимирович наголосив:

— Нова українська школа — це заклад, в якому створено комфортні умови перебування учасників освітнього процесу, який обладнаний якісними інструментами і в якому працюють творчі педагоги.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці