У Шепетівській РДА захищали права дітей

На порядок денний було винесено 11 питань, які попередньо ретельно вивченні працівниками служби у справах дітей. Про це повідомляє Шепетівська РДА.

Кажуть, що батьків не вибирають, але іноді деякі діти про це жалкують, адже їх батьки не виконують свої батьківські обов’язки та ігнорують щоденні їх потреби.

Зокрема, на комісії розглядалося питання про позбавлення батьківських прав матері відносно малолітніх дітей. Вже рік дітки перебувають у державному закладі. Проте, за цей період мати не змогла створити належних умов проживання для малолітніх, щоб їх можна було повернути на виховання у біологічну сім’ю. Тому, на жаль, через безвідповідальне відношення матері до своїх батьківських обов’язків, ігнорування усіх рекомендацій працівників служби у справах дітей та представників селищної ради, членам комісії доводиться приймати рішення про позбавлення останньої батьківських прав.

В ході розгляду питань члени комісії вирішили відмовити у наданні висновку про доцільність позбавлення батька батьківських прав відносно малолітньої доньки. Адже останній бажає виконувати свої обов’язки, приймати участь у вихованні та утриманні малолітньої, про що зміг довести на комісії з питань захисту прав дитини.

Крім того, за рішенням комісії визнано доцільним надання дозволів:

  • 2 на дарування будинків, право користування якими мають малолітні діти;
  • 2 на укладання договорів купівлі-продажу будинків, право користування якими мають малолітні діти;
  • 2 на вчинення правочину щодо отримання земельних ділянок малолітніми.

Також було прийнято рішення про продовження терміну перебування малолітнього на 6 місяців у державному дитячому закладі, у зв’язку з складними життєвими обставинами.

У ході засідання заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь в обговоренні проблемних питань.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці