Шепетівські посадовці з’ясовували, чи сільські працівники отримують мінімальну заробітну плату

Спільне засідання робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, з дотримання вимог законодавства у частині мінімальної заробітної плати та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат відбулося 29 січня.

Як повідомила прес-служба Шепетівської РДА, в роботі комісії взяли участь: представники Шепетівського управління ГУ ДФС в Хмельницькій області, управління Держпраці у Хмельницькій області, ГУПФ у Хмельницькій області, Шепетівського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Хмельницькій області, Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, управління соцзахисту населення, фінансового управління, Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції ФСС України в Хмельницькій області, представники Ленковецької, Грицівської, Судилківської ОТГ та Корчицької сільської ради.

Заступник начальника управління соціального захисту населення Н. Валькова довела до відома присутніх про середній рівень заробітної плати працівників підприємств, організацій та установ району за минулий рік, про зміни в оплаті праці та оподаткуванні з 01.01.2019.

На комісії заслуховувалися представники Грицівської селищної, Судилківської, Ленковецької та Корчицької сільських рад, а також підприємці вказаних вище громад, які нарахували середньомісячну заробітну плату найманим працівникам у розмірі нижче законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати.

На засіданні комісії було заслухано заступника голови Грицівської селищної ради, голову Корчицької сільської ради, представників Ленковецької, Судилківської сільських рад та фізичних осіб-підприємців щодо проведеної ними роботи у напрямку легалізації найманої праці та сплати заборгованості із ЄСВ.

Під час засідання, з’ясовано, що основними причинами нарахування заробітної плати найманим працівникам нижче мінімального рівня є встановлення неповного робочого дня, праця за сумісництвом, оплата праці за фактично відпрацьований час.

Учасники зустрічі дійшли згоди щодо підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам не нижче за мінімально встановлений законодавством.

За підсумками засідання комісії керівники підприємств та підприємці мали можливість отримати кваліфіковані відповіді на питання та рекомендації щодо їх вирішення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці