Вогнеборці Шепетівщини отримали нові каски

Напередодні Дня пожежної охорони рятівники 21-ої ДПРЧ отримали від Шепетівської міської ради 16 сучасних касок та 5 ременів. Для їх придбання у Польщі з міського бюджету депутати виділили 100 тис. грн.

— До міської ради звернувся командир частини з проханням допомогти придбати спецобладнання, — зазначив на урочистому зібрані міський голова Михайло Полодюк. — Це вже не вперше влада міста виділяє кошти на потреби рятувальної служби. Вже більше 18 найменувань передали для пожежної служби, які придбали за кошти міського бюджету. Нині маю прекрасну нагоду вручити каски, які убезпечать ваші життя під час несення служби.

Рятувальники щиро вдячні за нове обладнання, розуміючи наскільки важливий подарунок міської ради.

— Ми ще користуємося старими касками радянського виробництва, — сказав рядовий пожежної служби Іван Галанжій. — Подаровані сьогодні більш надійні. Вони витримають удар навіть балки, яка може впасти при пожежі зверху.

Після урочистої частини рятувальники вже у нових касках перейшли до ліквідації пожежі. На щастя, навчальної, але вклалися в норматив, який передбачений для гасіння вогню.

Фотогалерея

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці