У Шепетівському районі заробітна плата у 2,2 рази перевищує мінімальну

Про зайнятість населення та легалізація трудових відносин у населених пунктах Шепетівського району йшлося на нараді з головами об’єднаних територіальних громад, керівниками окремих установ та організацій району. Про це повідомила прес-служба Шепетівської РДА.

Заступник начальника управління, начальник відділу з питань праці, соціально-трудових відносин та з питань сім’ї управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Валькова поінформувала:

— Середній розмір заробітної плати штатних працівників у жовтні поточного року становив 8337,6 грн, що у 2,2 рази перевищує розмір мінімальної заробітної плати (3723 грн). У порівняні з січнем розмір заробітної плати збільшився на 62,3 %, а також на 54,3 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Найвищий показник рівня середньої заробітної плати по галузях економіки району: надання інших видів послуг — 10388,7 грн; с/г —9780,8 грн. Найнижчий: оптова торгівля — 3730,0 грн.

Показник по рівню заробітної плати району за жовтень вище обласного на 7,4 %.

Разом з тим голова райдержадміністрації Роман Підопригора наголосив на продовжені в районі роботи інспекційних відвідувань групами з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці