Новий пожежний автомобіль отримав підрозділ пожежної охорони в Шепетівському районі

Ленковецька ОТГ Шепетівського району віднедавна має власний пожежний підрозділ. Народний депутат України Роман Мацола допоміг у створенні місцевої пожежної охорони у селі Чотирбоки.

Оперативне реагування у перші 20 хвилин пожежі та вирішення локальних надзвичайних ситуацій — такі головні обов’язки поклали на новостворену Ленковецьку пожежну команду.

За словами на­чаль­ника Ше­пе­тівсь­ко­го район­но­го сек­то­ру ГУ ДСНС, за минулий рік на території Шепетівського районну сталося 110 пожеж. З них близько 20 у Ленковецькій громаді. Щоб ситуація покращилася в ОТГ прийняли рішення створити власний пожежний підрозділ.

— Наразі Ленковецька пожежна охорона складається з 7 працівників. Витрати на їхнє утримання взяла на себе ОТГ. Для якісної роботи підрозділу зробили усе необхідне: гараж-стоянку на два виїзди, кімнати відпочинку, їдальню, санвузол і побутові кімнати. Все це територіально знаходиться у селі Чотирбоки, — розповідає Вік­тор Мат­вій­чук, на­чаль­ник Ше­пе­тівсь­ко­го район­но­го сек­то­ру ГУ ДСНС Хмель­ницькій об­ласті.

До повноцінного забезпечення долучився і народний депутат України Роман Мацола. За його сприяння підрозділ отримав новий пожежний автомобіль.

— Робота пожежної охорони неможлива без автомобіля. Щоб придбати подібну техніку — потрібно близько мільйона гривень. Для бюджету громади — це часто захмарна сума. Тож необхідні гроші вдалося залучили з державного бюджету. Сподіваюся цей підрозділ рятуватиме і життя, і майно мешканців громади, — наголосив народний депутат України Роман Мацола.

Пожежна команда Ленковецької ОТГ обслуговуватиме 17 сіл громади. Вона допоможе оперативно реагувати на надзвичайні ситуації і вдвічі скоротить час прибуття районних вогнеборців.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Новий пожежний автомобіль отримав підрозділ пожежної охорони в Шепетівському районі»

  1. Ілля Хмиз коментує:

    Отримали руський зіл. Чому не Мерседес ? Мацола посприяв … капець який він гарнюня..


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці