Посадовці Шепетівщини взялися насаджувати ліс

Загально відомо, що чоловік має виховати сина, побудувати будинок та посадити дерево. Можливо тому, справжній посадовець, особливо держслужбовець, обов’язково повинен долучитись до насадження лісів у своєму краєві. Напевно тому до посадки зелених насаджень в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» долучилися керівники та працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Шепетівського району. Серед VIP-учасників заходу щойнопризначений голова районної державної адміністрації Роман Підопригора, голова районної ради Петро Дзяворук та депутати ради. 

Короткий інструктаж перед початком роботи провели працівники  ДП «Шепетівський лісгосп». Вони також роз’яснили особливості технології посадки лісу під меч Колесова. Директор підприємства Володимир Сасюк відзначив, що важливо відтворювати лісові насадження та подякував присутнім за сприяння та підтримку в проведенні даної акції.

Усі гуртом садили півгектара дуба звичайного на території Климентовицького лісництва.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Посадовці Шепетівщини взялися насаджувати ліс»

  1. В коментує:

    Показуха.

  2. Михайло коментує:

    Камер і фотоапаратів більше, ніж тих дерев,які вони посадили. Шановні шепетівчани, в нас нічого так і не змінилось.За що проливалась кров на майдані, кому ми кричимо слава? Напевно для тих, хто на фото…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці