У Шепетівці проходить регіональний тренінг для прийомних батьків

На базі Шепетівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 6–9 листопада проходить регіональний тренінг для прийомних батьків, батьків-вихователів, сім’ї, які функціонують більше 2-х років. Такий захід організовано з метою розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це йдеться на сайті Шепетівської РДА.

Відтак, 6–9 листопада навчатимуть прийомних батьків та батьків-вихователів Ізяславського, Полонського, Шепетівського, Славутського районів. А 8–9 листопада тренінг проведуть для прийомних батьків та батьків-вихователів міст Славути, Шепетівки та Нетішина.

Навчання батьків вихователів передбачено постановами Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 564–565.

Тренінг проводять заступник директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Мельник та провідний фахівець із соціальної роботи обласного центру Тетяна Яцух, які підготували методичний і практичний матеріал для виховання різних вікових категорій дітей, аналіз проблемних ситуацій спілкування у сім’ї та в суспільстві.

Учасників тренінгу привітав перший заступник голови Шепетівської райдержадміністрації Сергій Пономарьов, побажав успіхів та результативності організованого навчання.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці