Ленковецькій ОТГ обіцяють майже 3 млн гривень на водогін

Попри те що ми живемо у вік нанотехнологій та надшвидкісного прогресу, не всі населені пункти Хмельниччини оснащені питним водогоном. У вівторок, 28 серпня, на засіданні колегії Хмельницької ОДА посадовці говорили і про питну водичку.

— Ми продовжимо роботи по забезпеченню населення питною водою, оскільки це є основною проблемою в області, і на що неодноразово акцентувалась увага депутатами обласної ради. Тому, враховуючи звернення голів райдержадміністрацій, міських і сільських голів та пропозиції депутатів обласної ради на вирішення цієї проблеми, за рахунок очікуваного у серпні-грудні 2018 року перевиконання обласного бюджету, передбачається 29,7 млн. гривень, — зазначив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич.

Зокрема, на цю ціль пропонується виділити на ряду з іншими тергромадами кошти і Ленковецькій ОТГ — 2865,8 тис. грн. А саме: будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Новоселиця, Терешкової, Центральна, Шевченка, Миру, с. Чотирбоки — 1 493,544 тис. гривень; нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Травнева, Миру, Терешкової, Гагаріна, Шевченка, Подільська, Садова с. Мокіївці — 1 372,303 тис. гривень.

Всього фінансування охопить 28 об’єктів і забезпечить питною водою 18 125 жителів області.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці