Голова Шепетівської РДА розбереться з перевізниками

Вчора, 2 серпня, до очільника Шепетіського району під час особистого прийому громадян звернулось двоє жителів із сіл Конотоп та Чотирбоки. Порушені питання стосувались забезпечення пільгового перевезення селян від районного центру до зазначених населених пунктів та етики поведінки водіїв. Про це повідомляє Шепетівська РДА.

Особистий прийом громадян — одна із форм спілкування представників влади з населенням, яка проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій та скарг.

Саме тому, з метою оперативного вирішення проблемних питань жителів району, голова райдержадміністрації Роман Підопригора щочетверга проводить особистий прийом громадян.

Відтак, в обох випадках, очільник району пообіцяв розібратись. За результатами заявники отримають письмову відповідь в терміни визначені законодавством.

Раніше ми повідомляли як у Шепетівській РДА радилися, як врятувати приміські пільгові перевезення та про те, що між Шепетівкою та Полонним скасовано пільговий проїзд у автобусах.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Голова Шепетівської РДА розбереться з перевізниками»

  1. Валентина Васик коментує:
  2. Василь Лешкевич коментує:

    Схоже в Шепетівці це питання не буде вирішено. Нинішня ситуація з перевезенням пільговиків це порушення усіх нормативних документів і шлях до корупційних дій з боку перевізників та влади.

  3. IRUNA коментує:

    Нещодавно, перебуваючи в Старокостянтинові, була вражена тим, що всі пільговики, без обмежень, користуються безкоштовно громадським транспортом, а інші платять Чому ж у нас,в Шепетівці, пільги обмежені? І правий Василь Лушкевич, що це порушення всіх норм і шлях до корупції. Чому ж в такому разі мовчить прокуратура? Чому в Старокостянтинові вистачає коштів на пільговиків,а у нас ні? Чи, можливо, ділять не так, як треба? Таке вже проходили


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці