Шепетівщину відвідали представники ОБСЄ

Сьогодні, 1 серпня, голова Шепетівської районної державної адміністрації Роман Підопригора зустрівся із представниками ОБСЄ. Адже в складний для України час зустрічі зі спеціальними моніторинговими місіями Організації по безпеці і співробітництву в Європі (ОБСЄ) є важливим фактором для стабілізації суспільно-політичної ситуації в країні. Про це повідомляє Шепетівська РДА.

В ході розмови Роман Борисович ознайомив присутніх із суспільно-політичною ситуацією та соціально-економічним розвитком району та запевнив, що районна влада робить все для забезпечення стабільної життєдіяльності регіону.

Окрім того, в ході зустрічі обговорили питання, які пов’язані з інвестиційним кліматом, ходом проведення децентралізації. Також представників ОБСЄ цікавила проблема реабілітації учасників бойових дій, забезпечення їх належним соціальним захистом та медичними послугами.

Насамкінець зустрічі Роман Борисович висловив щиру вдячність представникам ОБСЄ за візит та увагу. Сторони домовились поглиблювати співпрацю та проводити відповідні зустрічі й надалі.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці