У селах Шепетівського району з’являться стоматологічні послуги та аптечні пункти

27 липня, під час останньої сесії Шепетівської районної ради депутати прийняли рішення про створення комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Шепетівський центр ПМСД». Це є основною умовою співпраці з Національною службою здоров’я України. Адже лише в такому разі відбуватиметься фінансування медичного закладу, а не як раніше, — у вигляді медичної субвенції з державного бюджету через місцеві. Окрім того, в рамках сесії поговорили і про інновації у сфері медичних послуг.

У планах головного лікаря ПМСД Андрія Нечипорука — зміна структури закладу. Керується він позитивним досвідом сусідніх країн, як от Литва. Отож, планує окрім створення основних структурних підрозділів, втілити й деякі інновації.

— Одним із таких нововведень є створення аптек у селах. Адже існує певна недоступність лікарських засобів для сільської місцевості. Оскільки аптечна мережа представлена, переважно, в місті, — ділиться планами Андрій Григорович.

Цей крок є дуже важливим, оскільки, приміром, фельдшер чи будь-який інший медичний працівник не має права реалізовувати медичні засоби.

— Відтак, ми плануємо ввести в свою структуру аптеку, — пояснює головний лікар.

Все заради того, аби покращити доступність лікарських засобів, та, в підсумку, поліпшити медичні послуги й наблизити їх до людей. Ціни обіцяють встановити лояльні. До того ж, в планах — втілення програми по відшкодування певних лікарських засобів.

Іншим нововведенням стануть стоматологічні послуги в селі. Ними зможуть скористатися як звичайні люди, так і пільгові категорії.

— Певні верстви населення матимуть право на безкоштовне лікування ротової порожнини, — резюмував Андрій Нечипорук.

Виручені кошти після реалізації всіх нововведень використовуватимуть на зміцнення матеріально-технічної бази ПМСД.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці