Жнива у розпалі: ТОВ «Агрофірма «Подільський аграрій» збирає свій перший врожай

Жнива у розпалі: ТОВ «Агрофірма «Подільський аграрій» збирає свій перший врожай

На полях киплять роботи. Контролюють процес збору врожаю безпосередньо засновники агрофірми — два аграрії з Шепетівщини — Микола Дячук та Олексій Сидорчук.

ТОВ «Агрофірма «Подільський Аграрій», яка працює на теренах Шепетівського та Красилівського районів активно жнивує. Наразі вже зібрали урожай пшениці та ріпаку.

Жнива ще не завершилися, а з пайовиками вже розраховуються

Пайовиків в агрофірмі вважають головними й найціннішими партнерами компанії та ставляться з великою повагою до того, що саме їм вони довірили обробіток своєї землі. Колектив ТОВ «Агрофірма «Подільський Аграрій» розуміє, що саме люди є справжніми власниками землі, які віддають її в оренду. Земля ж, в свою чергу, — це основа бізнесу. Від цього залежить прибуток та кількість врожаю.

Тому першочергово отримати розрахунок мають власники. Відтак, їм створюють найкомфортніші умови. Саме тому виплату за оренду землі проводять відразу після збору врожаю.

Агрофірма «Подільський Аграрій» однією із перших в районі почала проводити розрахунок із пайовиками за 2018 рік. І це попри те, що в договорі оренди землі зазначений термін розрахунку — до 1-го листопада.

Це стало рекордом у виплатах. Адже протягом останніх 10-ти років орендарі проводили розрахунок взимку, а кінцевим терміном більшість із них вказували 1-ше лютого наступного року.

— Я проти того, щоб зерно лежало у складах до зими. Його потрібно видавати пайовикам відразу. Цьогоріч вродила пшениця 3-го класу. Вона добре очищена та не має домішок. Отож, її можна використовувати для виготовлення борошна, — пояснює директор агрофірми Микола Дячук.

Для зручності орендодавців зерно доставляють у мішках по домівках. Тому пайовикам не потрібно вистоювати у довжелезних чергах, аби отримати чесно зароблене. Також проводять розрахунок цукром.

Жнива у розпалі: ТОВ «Агрофірма «Подільський аграрій» збирає свій перший врожай

Жнива у розпалі: ТОВ «Агрофірма «Подільський аграрій» збирає свій перший врожай

Прикметно, що й інші агрокомпанії беруть приклад й також вже почали виплачувати власникам землі орендну плату. Так зароджується здорова конкуренція. І лише при такій умові орендарі в подальшому раціонально використовуватимуть землю, цінуватимуть відносини, створюватимуть комфортні та вигідні умови для пайовиків. Втім, чи настільки ця конкуренція «здорова»?..

Конкуренти-аграрії не нехтують нічим

Сучасні аграрії вдаються до будь-яких способів, аби прихопити якомога більші ділянки родючої землі. Вигадують нові схеми, втім не нехтують і класичними — давно перевіреними. Сьогодні конкуренти використовують різноманітні інформаційні технології, психологічний вплив, шантаж, відвертий наклеп та навіть залякування. А все через страх отримати потужного суперника та заради того, аби досягти єдину мету — в будь-який спосіб не втратити землю пайовиків, термін дії договору в яких закінчується у 2018–2019 роках, та утримати монополію на земельному ринку. Адже аграрні компанії розуміють, що в умовах чесної конкуренції можна втратити землю, на якій більше 10-ти років заробляли шалені капітали. До того ж, вони враховують, що на сьогоднішній день дрібні фермерські господарства пропонують пайовикам вищу орендну плату та розраховуються набагато швидшими темпами.

Проти ТОВ «Агрофірма «Подільський Аграрій» недобросовісні конкуренти розгорнули мало не спецоперацію по «поливанні брудом». Вони розповідають пайовикам байки про те, що виплати від даного господарства вони не отримають, або ж одержать не в повному обсязі. Втім, переконатися у неправдивості таких чуток орендодавці можуть на власні очі. Адже розрахунок вони отримують своєчасно та в повному обсязі.

«Ні! — земельному рабству»

Чимало орендарів, з якими пайовики не бажають продовжувати договір оренди землі, вдаються до тиску на людей. Вони користуються тим, що орендодавці мало обізнані в земельній сфері. Отож, розповідають людям, що в разі того, якщо пайовик не продовжить із ними оренду землі, то орендну плату отримає не в повному обсязі, або ж взагалі не отримає. Однак, орендар зобов’язаний виплатити кошти згідно з договором оренди землі. Також погрожують судами в разі відмови продовжити договір оренди.

Втім, «вестися» на такі погрози з боку орендарів не варто. Шантаж такого роду є аморальним, непорядним та безпідставним!

При закінченні договору оренди ви маєте право прийняти рішення та обирати з ким надалі укладати договір. Це — ваш вибір! Ніхто не має права примусити вас підписати додаткову угоду до договору оренди землі, якщо ви вирішили не продовжувати його з попереднім орендарем!

Також зверніть увагу, що після закінчення терміну дії договору Орендодавець не відшкодовує витрати, які поніс Орендар під час оренди землі!

Юристи ТОВ «Агрофірма «Подільський Аграрій» готові надати юридичний супровід по даних питаннях.

При бажанні пайовика укласти договір із ТОВ «Агрофірма «Подільський Аграрій» юристи товариства допоможуть стягнути заборгованість із попереднього орендаря через суд та стягти штрафну пеню. Якщо не буде розрахунку за оренду землі, на якій орендар заробляє чималі кошти, — це стане підставою розірвання договору оренди в судовому порядку. Окрім того, зобов’яжуть виплатити моральну компенсацію. Також у разі невиплати паю попереднім орендарем — агрофірма проведе розрахунок за нього.

Підроблені підписи на договорах оренди

Коли орендарі не можуть утримати першість на ринку землі законними шляхами та різними видами тиску, то вдаються й до більш радикальних методів — підроблюють підписи в договорах оренди землі.

До ТОВ «Агрофірма «Подільський Аграрій» звернулися вже близько півсотні ошуканих пайовиків. Усі вони нарікають на підробку підписів у договорах. Їх позбавили законного права на вибір орендаря та гідних умов!

Отож, аби допомогти людям відновити справедливість, юристами агрофірми вже подані позови по сільських радах щодо підроблених підписів.

Зем­ля — ва­ша влас­ність, пам’ятай­те про це !

Жнива у розпалі: ТОВ «Агрофірма «Подільський аграрій» збирає свій перший врожай

ТОВ Агрофірма «Подільський Аграрій» запрошує власників земельних ділянок (паїв) до плідної та довготривалої співпраці

За додатковою інформацією та консультативною підтримкою звертайтесь за адресою:

м. Шепетівка, Старокостянтинівське шосе, 13-А
(неподалік редакції «Шепетівський Вісник»)

Наші контакти:

Директор — Дячук Микола Миколайович — (067) 312-09-17

Агроном — Олексій Володимирович — (067) 381-50-32

Юрист Олена (067) 843-37-21

Секретар — Ілона (097) 472-16-88

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоАграрії Хмельниччини підсумували діяльність
На замітку юної господині: як засіяти город і отримати хороший урожай?
Що потрібно зробити, аби продати пай
Хмельниччина — лідер з вирощування сої

Читайте у цій рубриціУ Шепетівці презентували книгу про загиблого Сергія Оврашка
Екс-заступник голови Шепетівської ТГ має намір скласти повноваження депутата районної ради
Шкільне лісництво Шепетівської тергромади завоювало Гран-прі у Києві
Як у Шепетівці працюватиме суботній ринок на проспекті
Новий шкільний автобус придбано для ліцею Ізяславщини
Двом жінкам Шепетівського району присвоїли звання «Мати-героїня»