У Шепетівському районі у 6 сім’ях обстежили умови проживання

Спеціалісти служби у справах дітей Шепетівської районної державної адміністрації спільно з працівниками сектору ювенальної превенції Шепетівського відділу поліції провели 17 липня черговий профілактичний рейд «Діти вулиці», «Підліток» у селищі Гриців та селах Велика Шкарівка, Онишківці.

— Таким чином проводимо профілактику дитячої бездоглядності та безпритульності, залишення дітей без батьківського піклування, перевірки інформації про неналежне виконання батьківських обов’язків, — пояснили посадовці.

Під час рейду обстежено умови проживання 6 сімей, діти яких опинилися в складних життєвих обставинах, та, які перебувають на профілактичному обліку та контролі у служби у справах дітей. Проаналізувавши умови проживання, виховання, розвитку дітей, батькам надали необхідні консультації, провели бесіди щодо ведення здорового способу життя, створення належних умов для виховання дитини, санітарного стану в будинку, виконання батьківських обов’язків, правил поведінки під час літніх канікул.

За результатами рейдового заходу складені акти обстеження умов проживання родин, надані рекомендації та терміни для усунення недоліків, батьків попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


4 коментарі до статті «У Шепетівському районі у 6 сім’ях обстежили умови проживання»

  1. НАВІЩО ІМ ГРОШІ ПЛАТИТИ…ВОНИ =обстежили = 6 СІМЕЙ…. ДА ….ВРЄЗАЛИ….

  2. а толку від ваших рейдів, Ви прийдіть за адресою Хвилевого 18/5, хлопиць інвалід з головою зовсім не дружить, сімья алкоголіків, ніхто за ним не дивиться, оприділіт його кудись поки біди не наробив, чи газ не взірвав

    • Елена Солнечная коментує:

      ви уважно читали? там написано – РАЙОННА СЛУЖБА! А для міста – це служба у справах дітей виконавчого комітету Шепетівської міської ради. І якщо вас обурює те, що коїться за адресою, яку ви назвали, то для цього проявіть свою громадянську свідомість і зверніться із письмовим звернення до відповідної служби. Бо в інтернеті всі писати можуть, а ви в реальнності проявіть себе.

  3. В коментує:

    Єлєна Солнєчная, “відповідні служби” не лише існують, щоб на скарги реагувати, але й для того, щоб і власну ініціативу проявляти. Принаймні, саме такого від них очікує більшість людей. Не забувайте, “відповідні служби”, для кого ви взагалі існуєте.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці