На Шепетівщині дороги ремонтуватимуть по-новому

У вівторок, 10 липня, під час відвідин Шепетівщини губернатором Хмельницької ОДА Вадимом Лозовим, в приміщенні міської ради відбулася нарада з питань соціально-економічного розвитку району. Зокрема, говорили про дороги та завершення довгобуду Шепетівської ЦРЛ. Про це повідомляє Шепетівська РДА.

Брали участь у ній: голова райдержадміністрації Роман Підопригора, голова райради Петро Дзяворук, депутати обласної ради Микола Дячук та Врам Мовсісян, помічник народного депутата України Романа Мацола — Віталій Янушевський, голови ОТГ, керівники окремих установ та організацій району.

На порядку денному стояло два питання: визначення автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Шепетівському районі, які першочергово потребують ремонту в 2019 році, та виділення коштів на умовах співфінансування з місцевих бюджетів ОТГ для внесення змін в проектно-кошторисну документацію будівництва перинатального центру Шепетівської центральної районної лікарні.

— Сьогодні потрібно справедливо розподілити кошти на проведення ремонту доріг місцевого значення у 2019 році, — наголосив Вадим Лозовий.

По першому питанню виступив голова райдержадміністрації Роман Підопригора. Він поінформував, що, враховуючи ліміт фінансування та пріоритетність доріг, які ведуть до соціально-важливих об’єктів інфраструктури, за результатами попереднього обговорення, спільно з депутатами обласної ради та головами ОТГ, було вирішено до переліку доріг, які першочергово будуть ремонтуватись у 2019 році включити:

  • дорогу від траси Шепетівка—Хмельницький до с. Городище через с. Пашуки (Судилківська ОТГ),
  • від с. Устинівка до с. Орлинці (Грицівська ОТГ),
  • від траси Шепетівка — Хмельницький до с. Сульжин через с. Вишневе (Ленковецька ОТГ).

Щодо внесення змін до проектно-кошторисної документації будівництва перинатального центру районної центральної лікарні, голови ОТГ погодились взяти участь у співфінансуванні даного проекту, аби завершити будівництво найближчим часом.

По завершені наради Вадим Лозовий відмітив злагоджену роботу депутатів рад усіх рівнів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у вирішенні нагальних питань розвитку району.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці