Стартує Програма страхування власників земельних паїв Корпорації «Сварог Вест Груп»

З липня 2018 року стартує «Програма страхування власників земельних паїв Корпорації «Сварог Вест Груп» в межах програми соціальних інвестицій «З людьми і для людей».

Прозорість та відкритість у роботі із орендодавцями — основа багаторічної співпраці компанії із власниками земельних паїв. Широкий спектр соціальних програм та акцій цьогоріч доповнено програмою страхування для близько 25 000 орендодавців в усіх регіонах діяльності корпорації.

Підтримуючи всеукраїнську медичну реформу, агрохолдинг впроваджує «Програму страхування власників земельних паїв», чим вкотре підкреслює актуальність досягнення 3 Цілі сталого розвитку «Покращення стану здоров’я і добробуту». В контексті змін головним завданням компанія вважає надати орендодавцям дієві ресурси та інструменти, які допоможуть отримати якісне та своєчасне медичне обслуговування за страховими випадками.

— Приємно, що Корпорація «Сварог Вест Груп» з власної ініціативи впровадила медичне страхування працівників, а цього року ще й впроваджує добровільне страхування своїх орендодавців, до якого буде долучатися Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги, — зазначає Андрій Григорович Нечипорук, головний лікар Комунального закладу «Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Для довідки

Третя Ціль сталого розвитку — підтримка здоров’я та поширення здорового способу життя для всіх людей, незалежно від віку. Мета полягає в забезпеченні загального охоплення медичними послугами та наданні доступу до безпечних і доступних лікарських засобів і вакцин.

Страхування здійснюватиметься добровільно, страховий внесок на кожного орендодавця сплачує компанія. Страховий внесок не вираховується з орендної плати за паї. За бажанням орендодавці можуть відмовитись від страхування у розмірі 10 тис. гривень — сума покриття, яку застрахована особа може отримати протягом терміну дії страхового договору (у нашому випадку це один рік). Проте відшкодування, яке отримає застрахований, залежить від отриманого ушкодження, діагностованого лікарем.

Партнерами у реалізації програми страхування є Страхова компанія «Брокбізнес». Виплата коштів здійснюється на підставі страхових ризиків, якими за умовами страхування є травма внаслідок нещасного випадку.

Інформаційна та консультаційна підтримка застрахованих осіб здійснюватиметься за номерами гарячих ліній страхової компанії та Корпорації «Сварог Вест Груп» (лінії зі страхової підтримки та соціальної допомоги).

Піклуватися про кожного орендодавця — обов’язок компанії, а програма страхування, випрацювана у кращих традиціях корпоративної соціальної відповідальності Корпорації «Сварог Вест Груп».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці