Губернатор Хмельниччини відвідав Шепетівку

Сьогодні ввечері, 21 червня, з робочим візитом на Шепетівщину завітав нещодавно призначений голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий.

В робочій зустрічі брали участь депутати Хмельницької обласної ради — Микола Дячук, Врам Мовсісян, Тетяна Василик. Також були присутні голова Шепетівської райдержадміністрації Роман Підопригора, заступник голови РДА Сергій Пономарьов, голова районної ради Петро Дзяворук і його заступник Артур Мовсісян, представник народного депутата Романа Мацоли Віталій Янушевський та голова Ізяславської РДА Борис Яцков.

Під час візиту найпершим пунктом огляду стала Ше­пе­тівсь­ка ЦРЛ. Разом із головним лікарем Валентиною Савчук присутні обговорювали за­вер­шення бу­дів­ниц­тва на те­ри­то­рії Ше­пе­тівсь­кої ЦРЛ кор­пу­су для роз­мі­щен­ня аку­шерсь­ко-гі­не­ко­ло­гіч­но­го та ди­тя­чо­го від­ді­лень, ди­тя­чої та жі­но­чої кон­суль­та­цій. Також подивилися на стан урологічного та травматологічного відділень.

Опісля Вадим Лозовий завітав до села Корчик. Там оглянули аварійну школу, де наразі навчаються діти. Також обстежили довгобуд нового приміщення навчального закладу.

Детальніше — згодом. Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Губернатор Хмельниччини відвідав Шепетівку»

  1. Vladimir Maksymov коментує:

    А де ж міські чиновники поховались? Чи, можливо, в місті немає проблем?

  2. Роман Зозуля коментує:

    Скільки можна смакувати це слово “губернатор”? Хмельницька губЄрнія…красіво звучить???


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці