У Шепетівському районі частково встеляють дороги асфальтом

В експлуатацію здали деякі ділянки доріг загального користування місцевого значення у Шепетівському районі. Про це повідомила Шепетівська РДА.

Перевірити якість виконаних робіт 8 червня навіть приїхали начальник управління регіонального розвитку та будівництва Хмельницької облдержадміністрації Олексій Дьома та директор державного підприємства «Служба автомобільних доріг» Сергій Матус.

На автошляху Хутір–Климентовичі здійснювався ремонт двох окремих ділянок по 0,5 км. Сума договорів на виконання робіт склала 2 567,4 тис. грн.

Також Олексій Дьома перевірив завершення робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-231909 Броники–Конотоп. Протяжність ділянки сягнула 2,2 км, сума договору на виконання робіт склала 2 820,8 тис. грн. Роботи на даній ділянці дороги включали в себе проведення ямкового ремонту, укладання двох шарів асфальтобетону та влаштування укріплених узбіч.

Виконавець дорожніх робіт — ПП «МВМ-13».

— Питання якості виконання ремонтних робіт перебувають на особистому контролі голови облдержадміністрації Вадима Лозового, — наголосив Олексій Дьомов. — Будь-які порушення у технологіях чи термінах виконання робіт фірмами-підрядниками є неприпустимими.

До того ж, За­ко­ном Ук­ра­їни «Про Дер­жавний бюд­жет Ук­ра­їни на 2018 рік» для Хмель­ницької об­ласті пе­ред­ба­че­на суб­венція в за­галь­ній су­мі 456,5 млн гри­вень.

Нагадаємо, нещодавно за­вер­шився ре­монт до­ро­ги Ше­пе­тів­ка–Плі­щин, де всте­ле­но 960 мет­рів су­ціль­но­го ас­фаль­тно­го пок­риття та про­ве­де­но ям­ко­вий ре­монт.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці