У Шепетівці на честь двох загиблих Героїв України перейменували вулиці

У Шепетівці на честь двох загиблих Героїв України перейменували вулиці

У місті Шепетівці під час чергової сесії міської ради сьогодні, 28 травня, йшлося про перейменування вулиць на честь загиблих захисників.

До міського голови звернулася мама загиблого військового Володимира Українця з пропозицією щодо присвоєння вулиці Рубіжній ім’я її сина. Адже він проживав у тому мікрорайоні.

— Раніше на засіданнях комісій ми прийняли рішення давати вулицям назви загальні, — резюмував міський голова Віталій Бузиль. — Але тут мова йде про перейменування вулиці на честь захисника, якому присвоєно почесне звання Ге­роя Ук­ра­їни з врученням ордена «Золота Зірка» посмертно.

Загалом, у громаді є два таких оборонці — Володимир Українець та Артем Слісарчук.

У Шепетівці на честь двох загиблих Героїв України перейменували вулиці

Відтак, розглянувши пропозиції комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, інших міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків та керуючись ст. 25, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила дати іншу назву наступним вулицям:

  • вулицю Рубіжна перейменувати на Володимира Українця;
  • вулицю Олекси Береста — на Артема Слісарчука.

«За» перейменування вулиць проголосували 22 присутніх.

У Шепетівці на честь двох загиблих Героїв України перейменували вулиці

Довідка

Артем Слісарчук — стар­ший лей­те­нан­т, на­чаль­ни­к зе­ніт­ної ра­кет­ної об­слу­ги зе­ніт­ної ра­кет­ної ба­та­реї зе­ніт­но­го ра­кет­но­го пол­ку По­віт­ря­но­го ко­ман­ду­ван­ня «За­хід» По­віт­ря­них Сил ЗС Ук­ра­їни ге­ро­їч­но за­ги­нув 24 бе­рез­ня 2022 ро­ку під час ве­ден­ня про­ти­по­віт­ря­но­го бою з аві­аці­єю во­ро­га. Від по­чат­ку пов­но­мас­штаб­но­го втор­гнен­ня він ра­зом із поб­ра­ти­ма­ми ви­ко­ну­вав бойове зав­дання на Хар­ківщи­ні. Сьомий ви­їзд на лі­нію зіт­кнен­ня, на жаль, став для нього ос­таннім. Пос­мер­тно Ар­те­му Слі­сар­чу­ку прис­во­єно зван­ня Ге­роя Ук­ра­їни з удос­то­єн­ням ор­де­на «Зо­ло­та Зір­ка». Від­по­від­ний Указ Пре­зи­дент Ук­ра­їни під­пи­сав 2 квіт­ня 2022 ро­ку. В день, коли б загиблий мав би святкувати свій 32-й день народження.

Володимир Українець — 40-річ­ний під­полков­ник Служби безпеки України з Ше­пе­тів­ки. За­ги­нув 29 лис­то­па­да 2022 ро­ку під час про­ве­ден­ня опе­ра­тив­но-бойово­го за­хо­ду в районі на­се­ле­но­го пун­кту Бі­ло­гір’я По­ло­гівсь­ко­го району За­по­різь­кої об­ласті, ме­тою яко­го бу­ло ви­яв­лення осо­бо­во­го скла­ду, тех­ні­ки та по­зи­цій про­тив­ни­ка, вій­сько­вос­лужбо­вець ефек­тивно ко­ри­гу­вав ар­ти­ле­рію ЗСУ по си­лам та за­со­бам во­ро­га, по­дав­ля­ючи вог­не­ві точ­ки та зав­да­ючи цим втрат його жи­вій си­лі. Під час ма­со­ва­но­го аві­ацій­но­го, ар­ти­ле­рій­сько­го обс­трі­лу та не­од­но­ра­зо­во­го пря­мо­го влу­чан­ня в зак­ри­ту по­зи­цію, з якої здій­сню­ва­ло­ся ко­ри­гу­ван­ня, під­полков­ник Во­ло­ди­мир Во­ло­ди­ми­ро­вич Ук­ра­їнець от­ри­мав по­ра­нен­ня, не­су­міс­ні з жит­тям, ви­ко­нав­ши бойове зав­дання, за­хи­ща­ючи су­ве­ре­ні­тет та не­за­леж­ність сво­єї Бать­ків­щи­ни». Удостоєний звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (08.07.2023, посмертно). Нагороду отримали з рук президента України Володимира Зеленського 27 жовтня 2023 року у м. Києві рідні Володимира Українця.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


У сусідній із Хмельниччиною області студент заявив на викладача-хабарника
До старту сезону цукрове підприємство Шепетівки готує нову фасувальну лінію
На Шепетівщині квітне унікальна червонокнижна рослина
На Шепетівщині оштрафували жінку, яка торгувала лісовими квітами

Читайте у цій рубриці


До старту сезону цукрове підприємство Шепетівки готує нову фасувальну лінію
На Шепетівщині квітне унікальна червонокнижна рослина
Мандри лісами: смачна юшка від лісівника з Шепетівщини, Яшкин гарем та Мертве озеро
На Шепетівщині довгожителька не думала, що на схилі літ знову стане свідком війни
FacebookTelegramViberWhatsAppX