В одній із громад Шепетівщини двох батьків позбавили прав, а одну матір притягнули до відповідальності

В одній із громад Шепетівщини двох батьків позбавили прав, а одну матір притягнули до відповідальності

Відповідно до річного плану роботи, під головуванням Антоніни Карназей, начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Нетішинської міської ради Шепетівського району, 7 травня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 38 справ.

Сім справ стосувалися надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьків батьківських прав.

«За результатами розгляду рекомендовано органу опіки та піклування надати два висновки про доцільність позбавлення батьківських прав, оскільки батьки протягом тривалого часу ухиляються від виховання та утримання дітей, свідомо нехтують своїми батьківськими обов’язками тощо. Двом батькам надано термін для виправлення ситуації, попереджено про відповідальність за неналежне виконання ними батьківських обов’язків та ініційовано притягнути одну матір до відповідальності відповідно до ч. 1 ст. 184 КУпАП. Розгляд трьох справ, із-за відсутності на засіданні батьків, перенесено на наступне засідання», — повідомляє Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

Справу щодо визначення місця проживання дитини з одним із батьків перенесено на наступне засідання, у зв’язку з неповним наданням документів заявником.

В одній із громад Шепетівщини двох батьків позбавили прав, а одну матір притягнули до відповідальності

Членами комісії рекомендовано надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та 24 дітям, які взяті на облік внутрішньо переміщених осіб та зазнали психологічного насильства, щодо однієї дитини справу перенесено, з метою доопрацювання.

Позитивне рішення мали три справи щодо вчинення правочину з житлом, право користування яким мають малолітні діти. Батькам буде надано дозвіл з дотриманням майнових прав дітей.

«Рекомендовано надати батькам дозвіл на отримання грошової компенсації неповнолітньою та від імені малолітньої дитини за належне їм для отримання жиле приміщення як членам сім’ї військовослужбовця», — додає Служба у справах дітей.

Погоджено надання дозволу опікуну на зняття з реєстрації її підопічної — дитини, позбавленої батьківського піклування, з метою реєстрації дитини за новим місцем проживання.

Переглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту 11 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та 1 дитини, позбавленої батьківського піклування, з урахуванням нових потреб дітей та сімей.

Затверджено звіт про функціонування однієї із прийомних сімей Нетішинської МТГ.

Антоніна Карназей, начальник служби у справах дітей, інформувала про проведення у Нетішинській МТГ Міжнародного дня захисту дітей, зазначивши, що у 2024 році в рамках програми захисту дітей Нетішинської МТГ на 2020–2024 роки, на проведення заходів до Дня захисту дітей виділено 60 тис. грн, а саме:

  • 28 тис. грн — на придбання подарункових наборів (продукти харчування) для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах;
  • 22 тис. грн — на придбання призів переможцям та учасникам конкурсів;
  • 10 тис. грн — на придбання подарунків (солодощі) для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З усіх питань порядку денного прийняті рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На Шепетівщині 22-річного чоловіка ув’язнили на 3 роки за ухилення від мобілізації 
У громаді на Шепетівщині визначали найспритнішу родину
В одній із громад Шепетівщини закликають оформити документи на землю
Загиблого військового з Шепетівщини майже через 9 місяців вдалося ідентифікувати по ДНК

Читайте у цій рубриці


У громаді на Шепетівщині визначали найспритнішу родину
В одній із громад Шепетівщини закликають оформити документи на землю
Зміни в розкладі руху на 3-х маршрутах, вартість місця на тваринному ринку та пільгові тарифи на відвідування басейну: в Шепетівці відбувся виконком
У Шепетівці наразі ремонтують виключно критичні ділянки доріг
FacebookTelegramViberWhatsAppX