На Шепетівщині двох матерів притягнуть до відповідальності

На Шепетівщині двох матерів притягнуть до відповідальності

2 квітня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Нетішинської міської ради Шепетівського району, на якому розглянуто 17 справ. Головував на засіданні Василь Мисько, заступник міського голови.

Чотири справи стосувалися надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьків батьківських прав. За результатами розгляду рекомендовано органу опіки та піклування надати один висновок про доцільність позбавлення батька батьківських прав щодо малолітнього сина, оскільки батько протягом тривалого часу ухиляється від виховання та утримання дитини, свідомо нехтує своїми обов’язками тощо. Розгляд трьох справ перенесено на наступне засідання, батькам надано термін на виправлення ситуації, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків (одного батька ініційовано притягнути до адміністративної відповідальності, відповідно до ч.І ст. 184 КУпАП).

«Розглянуто три справи про виконання батьками батьківських обов’язків щодо малолітніх та неповнолітніх дітей. Одну матір попереджено про відповідальність за неналежне виконання нею батьківських обов’язків, двох матерів ініційовано притягнути до адміністративної відповідальності, відповідно до ч. 1 ст. 184 КУпАП», — повідомляє Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

Членами комісії рекомендовано надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, 2 дітям, як таким, які зазнали психологічного насильства.

Позитивне рішення мали сім справ щодо вчинення правочину з житлом/майном, співвласниками, право користування яким мають малолітні діти та щодо розподілу спадкового майна неповнолітнім. Батькам буде надано дозвіл з дотриманням майнових прав дітей.

Прийняте також позитивне рішення щодо підтвердження місця проживання дитини з матір’ю для її тимчасового виїзду за кордон.

«Переглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту 6 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, з урахуванням нових потреб дітей та сімей. Також затверджено індивідуальний план соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, яку поставлено на облік служби у справах дітей», — додали в Службі у справах дітей.

Заслухана інформація Валентини Околот, заступника-начальника, завідувача відділу з питань опіки та піклування служби у справах дітей, щодо захисту житлових та майнових прав дітей, та Олени Ружицької, завідувача відділу з питань профілактики правопорушень, бездоглядності та соціального захисту дітей служби у справах дітей, щодо формування ціннісних орієнтацій підлітків на здоровий спосіб життя та щодо антиалкогольної та антинаркотичної пропаганди серед учнівської молоді.

З усіх питань порядку денного прийняті рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоВідпочинок у розважальному закладі Шепетівки для одного з відвідувачів закінчився важкими травмами голови
Вісім громад Шепетівщини отримали субвенцію на надання держпідтримки особам з особливими освітніми потребами
На Донеччині обірвалося життя воїна із Шепетівщини
На Шепетівщині викрили молодика, який обікрав родича
Настоятель храму Шепетівської єпархії УПЦ (МП) вихваляв путіна перед вірянами
Трагічно загинув сержант Шепетівського батальйону ТРО

Читайте у цій рубриціВісім громад Шепетівщини отримали субвенцію на надання держпідтримки особам з особливими освітніми потребами
На Шепетівщині викрили молодика, який обікрав родича
На Шепетівщині квітне болотний розмарин
В одній з громад Шепетівського району відкрився рекрутинговий пункт
На Шепетівщині воду із громадських колодязів направили на дослідження
На Шепетівщині очільник єпархії зібрав священників ПЦУ
FacebookTelegramViberWhatsAppX