В одній із громад Шепетівщини до бюджету не надійшло майже 7,5 млн грн земельного податку

В одній із громад Шепетівщини до бюджету не надійшло майже 7,5 млн грн земельного податку

Минулого тижня, 14 березня, відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, яке провів міський голова ізяслава Шепетівського району Сергій Шлегель. Під час зібрання було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

Спершу на засіданні виконавчого комітету міської ради затвердили суми збитків, які зазнав міський бюджет через те, що окремі громадяни та сільськогосподарське товариство користуються земельними ділянками без правовстановлюючих документів, а отже не платять земельний податок.

«Цього разу сума збитків сягає 7 459 279,33 грн. Попередньо дане питання було розглянуто 12.03.2024 р. на засіданні комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам. Підготовлені цією комісією акти визначення розміру збитків затвердили члени виконкому. Згідно ухваленого рішення порушники мають відшкодувати визначені збитки (безпідставно збережені кошти) у повному обсязі у визначений термін», — повідомляє Ізяславська міська рада.

Наступні кілька питань порядку денного стосувалися житлово-комунальної сфери. Отже, учасниками зібрання було прийнято рішення затвердити протоколи засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення твердих/рідких побутових відходів на території Ізяславської міської територіальної громади від 29 лютого 2024 року, а також визначити відповідно КП «Житлокомунсервіс» та КП «Ізяславводоканал» Ізяславської міської ради виконавцями вищезгаданих послуг на території Ізяславської міської територіальної громади строком на 12 місяців.

Окрім того, з метою поліпшення санітарно-екологічного стану, проведення заходів з благоустрою на території Ізяславщини ухвалено рішення про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» у період з 01 квітня по 01 травня 2024 року; затверджено План основних заходів цієї акції, зокрема цим же рішенням зобов’язано керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, підприємців, мешканців населених пунктів громади провести благоустрій прилеглих територій.

Також членами виконкому було підтримано рішення про видалення зелених насаджень на території Ізяславщини. Мова йшла про старі, аварійні, фаутні, сухі дерева та ті, які загрожують падінням майну та здоров’ю громадян.

Крім того, було ухвалено декілька рішень, що стосуються цивільного захисту: про утворення територіальних формувань цивільного захисту Ізяславської міської субланки Шепетівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту шляхом об’єднання формувань об’єктового рівня та затвердження Положення про них з метою забезпечення організації і координації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в громаді; про затвердження Організаційно-методичних вказівок з підготовки населення Ізяславської міської територіальної громади до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024–2025 роки з метою організації підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації керівного складу і працівників підприємств, установ та організацій Ізяславщини у сфері цивільного захисту, навчання населення громади захисту і діям у надзвичайних ситуаціях.

Далі присутні учасники перейшли до блоку питань соціальної сфери. У рамках засідання ухвалено рішення про: надання статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; надання дозволу на вчинення правочину (укладення договору дарування будинку та часток квартири за умови, що неповнолітні діти не втратять права користування цими помешканнями).

Насамкінець учасниками зібрання традиційно обговорено та прийнято рішення стосовно надання допомоги особам на поховання їхніх рідних, а також осіб, які загинули (померли) внаслідок збройної агресії російської федерації.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, з якими можна буде ознайомитися на сайті міської ради, відповідно до чинного законодавства.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоВідпочинок у розважальному закладі Шепетівки для одного з відвідувачів закінчився важкими травмами голови
Вісім громад Шепетівщини отримали субвенцію на надання держпідтримки особам з особливими освітніми потребами
На Донеччині обірвалося життя воїна із Шепетівщини
На Шепетівщині викрили молодика, який обікрав родича
Настоятель храму Шепетівської єпархії УПЦ (МП) вихваляв путіна перед вірянами
Трагічно загинув сержант Шепетівського батальйону ТРО

Читайте у цій рубриціВісім громад Шепетівщини отримали субвенцію на надання держпідтримки особам з особливими освітніми потребами
На Шепетівщині викрили молодика, який обікрав родича
На Шепетівщині квітне болотний розмарин
В одній з громад Шепетівського району відкрився рекрутинговий пункт
На Шепетівщині воду із громадських колодязів направили на дослідження
На Шепетівщині очільник єпархії зібрав священників ПЦУ
FacebookTelegramViberWhatsAppX