На Шепетівщині висадили ліс у знак шани Героям та зібрали гроші на дрони

На Хмельниччині продовжують реалізовувати програму Президента «Зелена країна». Минулої суботи, 28 жовтня, усі 16 філій Подільського лісового офісу ДП «Ліси України» висадили майже 150 тисяч майбутніх дерев і створили ліси пам’яті та життя.
Висадка проходила у рамках проєкту «Greening of the Planet».
«Понад 370 учасників з Буковини, Хмельниччини та Тернопільщини на 34 локаціях об’єдналися заради спільної мети — підтримати військових, які боронять Україну на лінії фронту, вшанувати пам’ять тих, хто загинув у бою за Батьківщину, а також зібрати кошти на дрони для наших захисників і захисниць. На світлинах — працівники філії «Славутське лісове господарство». Вони сьогодні висадили понад 6 тисяч сіянців дуба, сосни та модрини», — повідомив Подільський лісовий офіс.
Директор філії Руслан Гніздовський зазначив:
— Багато наших лісівників сьогодні боронять Україну від ворога на передовій. На жаль, маємо і втрати. Тож новостворений ліс — це наша шана Героям: тим, які сьогодні в окопах, і тим, які віддали свої життя.
Єднання — це непереможна сила! А кожне зелене насадження — це інвестиція у збереження довкілля і наше майбутнє. Разом до перемоги!


Залишити відповідь