В одній із парафій Шепетівки представили нового настоятеля

В одній із парафій Шепетівки представили нового настоятеля

Напередодні, 13 серпня, під час богослужіння у костелі Воздвиження Святого Хреста у місті Шепетівці був представлений новий настоятель — отець Даниїл Ботвіна OFM.

На цю важливу для римо-католицької парафії подію приїхав міністр провінції святого Архангела Михаїла братів менших в Україні — отець Бенедикт Свідерський OFM.

В одній із парафій Шепетівки представили нового настоятеля

Вірні з радістю зустріли нового настоятеля, та привітали його з побажанням плідного служіння на новому місці і запевнили про молитву та допомогу в служінні і праці.

Що відомо про отця Даниїла

Отець Даниїл Бовіна — уродженець Полонного (Хмельницька область). Народився 1979 року, вступив до Ордену Братів Менших 1996 року, вічні обітниці склав 2002 року. Висвячений на пресвітера 15 травня 2004 року в рідній парафії святої Анни у Полонному.

Працював у Шаргороді. 2005 року розпочав навчання в Римі, де 2011 року здобув ступінь ліценцата з історії Церкви у Папському Григоріанському університеті. Далі працював у Раві-Руській, був секретарем і радним Провінції у Житомирі. Також упродовж двох років був настоятелем санктуарію св. Себастяна у Бєллі (Італія). Обирався вищим настоятелем Провінції св. Архангела Михаїла, Україна. Володіє українською, польською, російською, італійською мовами.

З історії парафії Воздвиження Святого Хреста

У 1989 році бр. Владислав Широкорадюк, теперішній єпископ Харківсько-Запорізької єпархії, побудував в Шепетівці храм, а від 1991 року до праці в Шепетівці прийшов ново-висвячений священик, бр. Франциск Ботвінa, перший настоятель, котрий від 1992 року розпочав будувати при храмі дім.

В певному часі, дім являвся реколекційним домом Провінції св. Архангела Михаїла Ордену Братів Менших, де відбувалися реколекції для усіх братів з Провінції, дні духовного відновлення, покликальні реколекції та інші зібрання, такі як різдвяні облаткові зустрічі, або ж засідання Дефініторія Провінції.

Від 1999 року в шепетівський дім тимчасово було перенесено з Городківки Постулат Провінції. Першим вихователем братів-постулантів у цьому домі був бр. Юніпер Островські, наступними були: бр. Святослав Сиворинський та бр. Руфін Разовський. Від 2004 року постулат повернувся до свого матчиного місця, в Городківку. Окрім своєї парафії брати обслуговують ще багато інших парафій неподалік міста. В цьому, а також в праці катехетичній з дітьми та молоддю, їм допомагають Сестри із Згромадження св. Йосифа, котрі на початку 90-х років прибули до Шепетівки.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Мешканку Славути за її діяння ув’язнили та конфіскували майно
В Ізяславській громаді закликають віддати шану загиблому Воїну: оголошено триденну жалобу
На Шепетівщині пенсіонера побили до смерті дерев’яною палицею
У бою на Донеччині загинув 20-річний воїн із Шепетівщини

Читайте у цій рубриці


Народився на Донеччині й загинув у бою за неї: на Шепетівщині попрощалися із мужнім воїном
У громаді на Шепетівщині визначали найспритнішу родину
В одній із громад Шепетівщини закликають оформити документи на землю
Зміни в розкладі руху на 3-х маршрутах, вартість місця на тваринному ринку та пільгові тарифи на відвідування басейну: в Шепетівці відбувся виконком
FacebookTelegramViberWhatsAppX