У Славутській громаді готуються до нового навчального року: де облаштували укриття

У Славутській громаді готуються до нового навчального року: де облаштували укриття

Сьогодні, 10 серпня, міський голова Василь Сидор, заступник міського голови Ігор Піголь, начальник управління освіти Ельміра Перепелиця разом із представниками депутатського корпусу Славутської міської ради оглянули найпростіші укриття закладів освіти громади, міського Палацу культури, Славутської міської лікарні та інші об’єкти.

У Славутській громаді готуються до нового навчального року: де облаштували укриття

«У ході об’їзду присутні оцінили загальний стан підготовки закладів до нового навчального року, поспілкувалися із їх керівниками про поточний хід справ, плани та виклики», — повідомив Виконавчий комітет Славутської міської ради.

У Славутській громаді готуються до нового навчального року: де облаштували укриття

Як зазначила начальник управління освіти Ельміра Перепелиця, безпековий компонент — основний для організації змішаної або очної форми освітнього процесу:

— У червні у нас були консультації із керівниками закладів освіти, де ми проаналізували можливості, потреби та перспективи. Станом на сьогодні, те заклади, де облаштовані укриття — практично на 99 % готові до початку навчального процесу.

У ЗДО № 3 «Росинка», який до цього часу не мав можливості відновити свою роботу через відсутність укриття, планують з 1 вересня охопити навчанням дві групи — старшу та середню за рахунок облаштування сховища, що в дозволеній доступності. Наразі йде активна його підготовка до перебування у ньому дітей.

Через відсутність належного укриття, ЗДО № 6 «Золота Рибка» був досить довгий час зачинений для своїх вихованців. Проте знайшли можливості і облаштувати сховище на 150 дітей та створити у ньому безпечні умови. Крім того, у разі повітряної загрози укриттям частково будуть користуватися учні гімназії № 6 та вихованці ДЮСШ.

Проведено дуже великий обсяг робіт із підготовки до використання найпростішого укриття у ЗДО № 5 «Квіткограй», яке функціонує з березня цього року та може вмістити до 230 дітей. Частково укриттям будуть користуватися учні перших класів гімназії № 6.

У Славутській громаді готуються до нового навчального року: де облаштували укриття

503 дитини очікують на навчання з 1 вересня у Славутській гімназія № 4, де наразі проводяться роботи із розширення наявного найпростішого укриття.

У Славутській громаді готуються до нового навчального року: де облаштували укриття

Наразі активно виконуються роботи із облаштування сховища у міському Палаці культури, адже на розгляді можливість часткового розміщення у ньому вихованців ЗДО № 7 «Дюймовочка». Загалом воно зможе вмістити до 150 осіб.

У Славутській громаді готуються до нового навчального року: де облаштували укриття

Разом із закладами освіти, учасники об’їзду проінспектували хід робіт із облаштування сховища із операційною та ліфтом у терапевтичному корпусі № 1 Славутської міської лікарні, адже це одна із вимог закладу медицини кластерного рівня.

Крім того, оглянули ділянку дороги на території Індустріального парку, на якій ведеться будівництво. Вони пролягає до митниці та має велике стратегічне значення. Вказана дорога забезпечує доїзд великогабаритного транспорту до місцевих підприємств, не заїжджаючи у місто. Як зазначила начальник митного посту Ірина Мінтян, щоденно через митницю проходить від 20 до 30 вантажівок, а тому добудова цієї частини дороги — надзвичайно важливо.

Також обговорили можливість облаштування найпростішого укриття для Славутської гімназії № 1 на базі приміщення, яке знаходиться в допустимій доступності до закладу. У ньому можна буде розмітити до 300 дітей та забезпечити онлайн навчання у дві зміни.

Як зазначив міський голова Василь Сидор, крім головного призначення — укриття, також це приміщення можна буде використовувати й для навчання та розвитку дітей. Тим більше, були звернення батьків та колективу школи:

— Питання щодо придбання вказаного приміщення буде винесено на розгляд депутатів на позачерговій сесії, яка відбудеться найближчими днями.

Підсумовуючи робочий об’їзд, голова міста зауважив:

— Сьогодні разом із депутатами об’єктивно та наглядно проаналізувати ситуацію із укриттями у закладах освіти Славутської громади. Адже наше завдання — максимально забезпечити навчання в очному режимі, тому робота із облаштування захисних споруд в освітніх закладах не припинялася та триває й досі. Спільними зусиллями вдалося виконати великий обсяг робіт, відпрацювати різні варіанти приміщень, в тому числі і релігійних споруд, для використання їх у якості найпростіших укриттів, аби діти мали можливість навчатися офлайн в безпечних умовах.

Таким чином, ми використовуємо всі можливості, щоб забезпечити заклади освіти очним навчанням. Працюймо далі всі на своїх місцях та в інтересах громади. Разом до перемоги!».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Загиблого військового з Шепетівщини майже через 9 місяців вдалося ідентифікувати по ДНК
У громаду на Шепетівщині надійшла скорботна звістка із фронту
Декому можуть виписати штраф навіть після добровільного відвідування ТЦК: причини
У Шепетівці судитимуть винуватця смертельної ДТП, в салоні якого були неповнолітні дівчата

Читайте у цій рубриці


Зміни в розкладі руху на 3-х маршрутах, вартість місця на тваринному ринку та пільгові тарифи на відвідування басейну: в Шепетівці відбувся виконком
У Шепетівці наразі ремонтують виключно критичні ділянки доріг
У Судилківському «Колоску» діти приміряли елементи поліцейського однострою та вивчали правила
Без батька залишилося двоє малолітніх дітей: у Шепетівці прощалися із Дмитром Вовчиком
FacebookTelegramViberWhatsAppX