У Шепетівській РДА обговорювали питання захисту прав дитини

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Шепетівської районної державної адміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Ліліани Танасієнко відбулося вчора, 3 квітня. Про це повідомляє Шепетівська РДА.

На порядок денний винесено 7 питань, серед яких — про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав; питання про призначення піклувальника над дитиною, позбавленою батьківського піклування; про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, у Шепетівську СЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів; про продовження терміну перебування малолітньої дитини у ХСБД «Берізка»; про стан утримання, навчання та виховання малолітніх дітей їх батьками; про надання дозволу на вчинення правочину щодо отримання земельної ділянки малолітніми; про затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Всі питання порядку денного попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації. У ході засідання заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь в обговоренні.

За результатами комісії, з метою захисту прав та законних інтересів дітей, були прийняті відповідні рішення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці